The Boys sezon 4

Trzeci i ostatni sezon serialu Seria niefortunnych zdarzeń już za chwilę

Dariusz Filipek
1 min czytania
Seria niefortunnych zdarzeń (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

Niedługo na Netflix wraca Seria niefortunnych zdarzeń – serialowa adaptacja powieści Daniela Handlera, podpisującego się pod serią pseudonimem Lemony Snicket.

Niestety najnowszy sezon Serii niefortunnych zdarzeń będzie finalny. Tym samym ostatni raz spotkamy się z sierotami, próbującymi zdemaskować oszusta czyhającego na ich majątek. Dowiecie się również, czy wyjaśnią tajemniczą śmierć rodziców.

- Reklama -
Ad image

Już 1 stycznia będziecie mogli sprawdzić, czy trzeci sezon Serii niefortunnych zdarzeń będzie dobrym lekiem na posylwestrowego kaca. A jeśli pożegnanie z bohaterami będzie jeszcze boleśniejsze niż echo imprezy, zachęcam do sięgnięcia po pierwowzór i film z 2004 roku.

Serial Seria Niefortunnych zdarzeń w serwisie Netflix >>

[interaction id=”5c0f27e9fc61dd851a2aba7b”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz