netflix sierpień 2018 ozark zadzwoń do saula
7/10
2. sezon serialu Ozark pojawi się 31 sierpnia (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in , ,

SMUTNESMUTNE

Netflix sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę

Poprzedni miesiąc na Netfliksie minął przede wszystkim pod znakiem Orange is the New Black, niepokojących wieści o testach planu Ultra i próbie wycofania netflixowych kont z Allegro, które skończyły się tym, że użytkownicy zaczęli opłacać Netflix wirtualnie w Turcji. Dlatego pewnie wielu z Was miało nadzieję, że sierpień będzie spokojniejszy i przyniesie więcej ciekawych widowisk niż afer.

Netflix na sierpień przygotował kilka konkretnych widowisk, ale liczba nowych pozycji w katalogu nie powala. Pojawi się czternaście filmów, pięć dokumentów (cztery w formie odcinkowej i jeden film dokumentalny), jedno anime, cztery programy rozrywkowe, dwie pozycje dla dzieci, trzy stand-upy oraz osiemnaście seriali (w tym dwie kreskówki dla dojrzałych widzów). Łącznie 47 tytułów.

Seriale Netflixa w sierpniu

W moim przypadku Netflix w sierpniu to przede wszystkim dwie pozycje. Obłędnie dobry serial Zadzwoń do Saula, który będzie pojawiał się z nowymi odcinkami od 7 sierpnia oraz nie gorszy Ozark, który pojawi się z całym drugim sezonem ostatniego dnia sierpnia. Warto również zwrócić uwagę na animację Rozczarowani, trzyodcinkowy horror Ghul oraz komediodramat Insatiable. Ciekaw jestem również kryminału Karppi, chociaż oceny tego widowiska są najwyżej przyzwoite. Pojawi się również słabiutki rodzimy serial Ultraviolet.

Filmy Netflixa w sierpniu

Jeśli czekaliście na wielkie hollywoodzkie produkcje, to musicie obejść się smakiem, gdyż w sierpniu przy filmach straszyła będzie sygnatura Netflix Original. Napisałem straszyła, bo od pewnego czasu filmy Netflixa raczej zawodzą. Na upartego zwróciłbym oczy w kierunku Do wszystkich chłopców, których kochałam. Ogólnie rzecz biorąc, ten miesiąc będzie stał pod znakiem różnorakich komedii, mniej lub bardziej romantycznych.

Pozostałe widowiska Netflixa w sierpniu

Nie mam dobrych wiadomości również dla tych, którzy szukają czegoś innego niż filmy i seriale. Oferta produkcji dokumentalnych jest przeciętna. Dla dzieciaków nie ma prawie niczego nowego, a kilka programów rozrywkowych, trzy stand-upy i zaledwie jedno anime szału nie robi.

[wpdatatable id=29]

W sierpniu mamy do czynienia z zaledwie przyzwoitą, ale ciągle wartą naszych pieniędzy ofertą programową. Na prawdziwe fajerwerki niestety musimy poczekać do jesieni.

Pełna oferta serwisu Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Netflix - sierpień 2018 roku
7/10
7/10

Werdykt

Kolejny słabszy miesiąc. Byle do jesieni!

Plusy

  • Ozark
  • Zadzwoń do Saula
  • Rozczarowani
  • Kilka niewiadomych

Minusy

  • Mało nowych pozycji, jak na Netflix
  • Słabiutka oferta filmowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

seriale sierpień 2018 ozark jack ryan

TOP5 serialowych nowości i powrotów w sierpniu 2018 roku

rojst showmax sierpień 2018
7/10

ShowMax sierpień 2018 – wszystkie filmy i seriale – oceniamy ofertę