Stranger Things - Love in the Upside Down
Stranger Things - Love in the Upside Down | Zrzut ekranu, Netflix
in

Stranger Things – Love in the Upside Down. Netflix o miłości Wam opowie, jak to z nią jest

Netflix zaprezentował stylizowany materiał wspominkowy z pierwszego sezonu Stranger ThingsLove in the Upside Down. O miłości, która to potrafi wywrócić wszystko do góry nogami. Idealny wstęp przed kontynuacją hitowego serialu.

Netflix dwoi się i troi, żeby utrzymać zainteresowanie jednym ze swoich flagowców. I wychodzi mu to całkiem nieźle. Nawet oglądając materiał z poprzedniego sezonu, jestem cholernie podekscytowany zbliżającym się drugim rozdaniem, które zapowiada się na produkcję jeszcze mocniej osadzoną w popkulturze lat 80. i jeszcze szaleniej bawiące się konwencją widowisko.

Przyjemny materiał, prawda? Konkurencja powinna bacznie obserwować magię promocyjną, którą czynią ludzie z Netflixa. Jak rzadko kto, potrafią utrzymywać zainteresowanie swoimi produkcjami. Nawet małe rzeczy, jak powyższe wideo, potrafią mocno oddziaływać na widza. I chwała im za to.

Premiera drugiego sezonu Stranger Things już 27 października na Netflixie

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Hugh Hefner nie żyje

Hugh Hefner nie żyje. Założyciel Playboya odszedł po 91 latach

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class