Stranger Things - Love in the Upside Down
Stranger Things - Love in the Upside Down | Zrzut ekranu, Netflix
in

Stranger Things – Love in the Upside Down. Netflix o miłości Wam opowie, jak to z nią jest

Netflix zaprezentował stylizowany materiał wspominkowy z pierwszego sezonu Stranger ThingsLove in the Upside Down. O miłości, która to potrafi wywrócić wszystko do góry nogami. Idealny wstęp przed kontynuacją hitowego serialu.

Netflix dwoi się i troi, żeby utrzymać zainteresowanie jednym ze swoich flagowców. I wychodzi mu to całkiem nieźle. Nawet oglądając materiał z poprzedniego sezonu, jestem cholernie podekscytowany zbliżającym się drugim rozdaniem, które zapowiada się na produkcję jeszcze mocniej osadzoną w popkulturze lat 80. i jeszcze szaleniej bawiące się konwencją widowisko.

Przyjemny materiał, prawda? Konkurencja powinna bacznie obserwować magię promocyjną, którą czynią ludzie z Netflixa. Jak rzadko kto, potrafią utrzymywać zainteresowanie swoimi produkcjami. Nawet małe rzeczy, jak powyższe wideo, potrafią mocno oddziaływać na widza. I chwała im za to.

Premiera drugiego sezonu Stranger Things już 27 października na Netflixie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Hugh Hefner nie żyje

Hugh Hefner nie żyje. Założyciel Playboya odszedł po 91 latach

Deadly Class komiks

Twórcy Avengers: Infinity War wyprodukują adaptację komiksu Deadly Class