netflix 2018 styczeń
Lista premier Netflixa na styczeń 2018 roku nie zapowiada wielu ciekawych pozycji (Netflix)
in , ,

SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Lista premier: Netflix styczeń 2018 – szykujcie się na słaby miesiąc

Oferta Netflixa na styczeń nie powala. Jeśli spojrzeć na to, co było i co będzie, szczególnie uwzględniając produkcje oryginalne, jest wręcz słabo.

Platforma trochę wcześniej niż zwykle poinformowała o premierach zaplanowanych na kolejny miesiąc, ale karty, którymi zagrała, są dosyć słabe. Z trudem znalazłem coś dla siebie. Jeśli miałbym wskazać najciekawszą pozycję, celowałbym w premierę drugiej połowy pierwszego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Ciekaw jestem również anime Devilman Crybaby.

Po przyjemnym listopadzie i równie ciekawym grudniu Netflix w styczniu rozczarowuje. Pełną listę premier macie w poniższej tabelce. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej nieco więcej dobroci niż ja.

[wpdatatable id=11]

Nie wiem jak Wy, ale ja w styczniu zacznę coś nadrabiać, albo po prostu daruję sobie opłacanie Netflixa do czasu, aż pojawi się na nim coś ciekawszego. W lutym zobaczycie świetnie zapowiadający się serial Modyfikowany węgiel.

Źródło: Netflix Media Center

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

star wars the last jedi ile zarobi gwiezdne wojny ostatni jedi

Box office: jakie są prognozy dla filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi?

nowi mutanci

Disney kupił 21st Century Fox: co dalej z filmami z X-Uniwersum?