The Boys sezon 4

Lista premier: Netflix styczeń 2018 – szykujcie się na słaby miesiąc

Dariusz Filipek
1 min czytania
Lista premier Netflixa na styczeń 2018 roku nie zapowiada wielu ciekawych pozycji (Netflix)

Z ostatniej chwili

Oferta Netflixa na styczeń nie powala. Jeśli spojrzeć na to, co było i co będzie, szczególnie uwzględniając produkcje oryginalne, jest wręcz słabo.

Platforma trochę wcześniej niż zwykle poinformowała o premierach zaplanowanych na kolejny miesiąc, ale karty, którymi zagrała, są dosyć słabe. Z trudem znalazłem coś dla siebie. Jeśli miałbym wskazać najciekawszą pozycję, celowałbym w premierę drugiej połowy pierwszego sezonu serialu Star Trek: Discovery. Ciekaw jestem również anime Devilman Crybaby.

- Reklama -
Ad image

Po przyjemnym listopadzie i równie ciekawym grudniu Netflix w styczniu rozczarowuje. Pełną listę premier macie w poniższej tabelce. Mam nadzieję, że odnajdziecie w niej nieco więcej dobroci niż ja.

[wpdatatable id=11]

Nie wiem jak Wy, ale ja w styczniu zacznę coś nadrabiać, albo po prostu daruję sobie opłacanie Netflixa do czasu, aż pojawi się na nim coś ciekawszego. W lutym zobaczycie świetnie zapowiadający się serial Modyfikowany węgiel.

Źródło: Netflix Media Center

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze