netflix The End of the Fucking World sezon 2 kiedy
The End of the Fucking World z drugim sezonem (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Nadchodzi 2. sezon serialu The End of the F***ing World

Pierwszy sezon The End of the F***ing World był pozytywną niespodzianką. Brytyjski serial pojawił się na świecie z kilkumiesięcznym opóźnieniem, ale udało mu się podbić serca milionów widzów. W tym moje. Dlatego ogłoszenie prac nad drugim sezonem było kwestią czasu.

The End of the F***ing World to opowieść o dwójce zagubionych i mocno pokręconych nastolatków, którzy uciekają z domów i pakują się w liczne kłopoty. Alyss, w którą wcieliła się Jessica Barden, nie wie jednak, że grany przez Alexa Lawthera James, tak naprawdę planuje ją zabić, by upewnić się w tym, że jest psychopatą. Aczkolwiek z czasem rodzi się między nimi uczucie.

Ta śmieszno straszna historia zakończyła się mocnym cliffhangerem, więc ma pełne predyspozycje na kontynuację. Komiks Charlesa Forsmana, który zaadaptowali telewizyjni twórcy, pokazuje jedną z dróg, jaką może podążyć drugi sezon. Jakkolwiek, jeśli go czytaliście, to wiecie, iż serial nieco różni się od pierwowzoru.

https://www.youtube.com/watch?v=vbiiik_T3Bo

Pierwszy sezon spotkał się zarówno z pozytywnymi opiniami wśród widzów, jak i krytyków.

The End of the F*** ing World na Rotten Tomatoes ma aż 98% pozytywnych opinii, które dały średnią notę 8,21/10! Serial przy blisko 70 tysiącach głosów oddanych na IMDB ma ocenę 8,2/10.

Nad scenariuszem ponownie pracuje Charlie Covell, która jest również producentem wykonawczym serialu. W wyprodukowaniu widowiska pomoże jej Murray Ferguson, Ed Macdonald, Andy Baker, Dominic Buchanan oraz Jonathan Entwistle.

Data premiery kontynuacji nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że serial powstaje przy współpracy stacji Channel 4 oraz Netflixa, który będzie dystrybuował widowisko poza Wielką Brytanią.

The End of the F***ing World w serwisie Netflix

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Amazon Prime Video po polsku

Amazon Prime Video wreszcie całkowicie po polsku!

serial press bbc one

Lubicie seriale o mediach? Przygotujcie się na Press od BBC One