netflix the society to nie jest ok
Netflix skasował "The Society" i "To nie jest OK"
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Netflix skasował seriale “The Society” oraz “To nie jest OK”

Netflix cofnął decyzję o odnowieniu serialu “The Society” i postanowił nie kontynuować “To nie jest OK”.

Netflix zrezygnował z dalszego produkowania seriali “The Society” oraz “To nie jest OK” z uwagi na problemy, które spowodowała pandemia koronawirusa. Jeśli czekaliście na drugie sezony tych seriali, to niestety się nie doczekacie. “Podjęliśmy trudne decyzje, by nie ruszać dalej z drugimi sezonami “The Society” i “To nie jest OK” – stwierdził Netflix w oświadczeniu prasowym. “Jesteśmy rozczarowani, że musimy podejmować te decyzje ze względu na okoliczności stworzone przez pandemię koronawirusa i jesteśmy wdzięczni ich twórcom (…) którzy pracowali nad przygotowywaniem tych widowisk dla naszych widzów na całym świecie”.

Komediodramat z elementami fantastycznonaukowymi, czyli “To nie jest OK”, został umiarkowanie ciepło przyjęty przez widzów i krytyków. Serial na Rotten Tomatoes ma ocenę 6,82, a na IMDB 7,6/10. Podobnie rzecz się ma z dystopicznym “The Society”, które na Rotten Tomatoes ma 7,44/10, a na IMDB 7/10. Mnie niestety drugi z wymienionych seriali zawiódł.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastuny “The Society” oraz “To nie jest OK”

https://www.youtube.com/watch?v=u588FRXa8Co

Prawdopodobnie to dopiero początek i więcej seriali zostanie skasowanych przez koronawirusa. Wielomiesięczne wstrzymanie pracy nad filmami i serialami wywołało sporo problemów.

Będzie Wam brakowało “To nie jest OK” i “The Society”? Którego serialu szkoda Wam bardziej?

Źródło: Deadline

Oglądaj serial “The Society” w serwisie Netflix >>

Oglądaj serial “To nie jest OK” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

gwiazdeczki netflix film pedofilia

“Gwiazdeczki” od Netflixa to pedofilia? Czy powinno się zakazać film?

The Trouble With Being Born film 2020

“The Trouble with Being Born” ma kolejne problemy przez prezentowanie dziecięcej nagości