Ad image

Netflix wprowadza wyłącznik czasowy. Z tą funkcją wreszcie zaśniecie snem spokojnym

Dariusz Filipek
2 min czytania
Netflix testuje wyłącznik czasowy

Z ostatniej chwili

Netflix przygotował nową funkcję, która zaskarbi sympatię widzów notorycznie zasypiających podczas oglądania.

Zapewne wielu z Was przerabiało sytuację, kiedy włączyliście serial na Netfliksie, ale sen był silniejszy niż zainteresowanie seansem. To zdarza się nawet najwytrwalszym. Aczkolwiek bywa dosyć nieprzyjemne, gdyż możecie się przebudzić w momencie, w którym fabularny spoiler całkowicie ostudzi zapał do późniejszego oglądania widowiska. Poza tym nierzadko zdarza się, iż spokojnie zaśniemy podczas śledzenia wydarzeń w serialu, a później przebudzamy się, wyłączamy telewizor i na tym kończy się nasze spanie. Po raku jest to jedna z najgorszych rzeczy na świecie.

- Reklama -
Ad image

Dlatego Netflix sprawdza wśród widzów zainteresowanie zupełnie nową funkcją – wyłącznik czasowy, który na tę chwilę jest testowany wyłącznie na Androidzie. Pozwala on zatrzymać odtwarzanie widowiska po 15, 30 lub 45 minutach, albo po zakończeniu bieżącego odcinka. Dostęp do tej funkcji można uzyskać za pomocą ikonki zegara w prawym górnym rogu ekranu. Jest ona widoczna podczas odtwarzania filmu czy serialu.

Na smartfonie nie jest to rzecz szczególnie oczekiwana, ale gdy ta funkcja zawita na telewizory i przeglądarkową wersję Netflixa, to może naprawdę zrobić furorę. Osobiście nie mogę się doczekać, gdyż należę do widzów, którzy notorycznie przysypiają podczas oglądania.

Źródło: TNW

⚡ Mieszkacie za granicą i chcielibyście oglądać polski Netflix? A może chcecie uzyskać dostęp do lokalnych wersji serwisu w Japonii, Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych? Aby uzyskać międzynarodowy dostęp do Netflixa, potrzebujecie usługę VPN, która zmienia wirtualną geolokalizację. Polecamy NordVPN, z którego skorzystacie już za 3,15 euro miesięcznie. Usługa pozwala na oglądanie serwisów strumieniujących ze wszystkich stron świata (również Disney Plus czy HBO Max). Z NordVPN możecie korzystać zarówno na komputerach, jak i smartfonach, przystawkach multimedialnych, telewizorach czy tabletach. Usługa działa zarówno na Androidzie, Windowsie, Linuksie, jak i na urządzeniach Apple. Dodatkowo zabezpieczycie swoją anonimowość w sieci.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz