netflix za darmo kenia vpn
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE

Netflix za darmo? Nie w Polsce i nie do końca

Niemal każdy widz w Polsce chciałby korzystać z serwisu Netflix za darmo, prawda? Nasze niedoczekanie, chyba że przeprowadzicie się do Kenii.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NETFLIX

Netflix za darmo wystartował w Kenii w ramach nowego planu mobilnego skierowanego na urządzenia działające w systemie Android. Pozwala on zupełnie za darmo oglądać ograniczoną bibliotekę produkcji serwisu. Wśród darmowych tytułów znalazły się pełne sezony wybranych seriali.

Kenia to liczny, ale biedny naród

Netflix nie mógł tam wiele zarobić, ale jest to rynek z potencjałem, którego miarą jest liczba osób zamieszkujących to afrykańskie państwo — jest ich blisko 48 milionów, czyli 10 milionów więcej niż w Polsce. Na tym kończą się podobieństwa. W Kenii jest nie tylko piekielnie gorąco, ale żyje się tam o wiele biedniej. Wyraża to PKB na osobę, które obecnie wynosi zaledwie 6’225 zł. Dla porównania w Polsce jest to 54’718 zł.

Ciężko oczekiwać, żeby w takim kraju zainteresowanie serwisem strumieniującym było zadowalające. Netflix i inne usługi, nawet przy o wiele niższych cenach, są tam najpewniej na dnie hierarchii potrzeb.

Tym samym Netflix daje użytkownikom możliwość zarejestrowania się bez konieczności podawania jakichkolwiek informacji o płatności. Rzecznik serwisu powiedział The Verge, iż jego firma po raz pierwszy zaoferowała bezpłatny dostęp do usługi. Netflix ma nadzieję, iż niektórzy widzowie, którzy skorzystają z darmowego planu, w końcu przejdą na subskrypcję odpłatną. Ma zachęcić ich to, że za darmo dano im dostęp do mniej więcej ćwierci biblioteki. Ponadto tylko na płatnych planach mogą skorzystać z Netflixa na telewizorach i laptopach.

HBO Max w Polsce

To już oficjalne — serwis niedługo zadebiutuje w naszym kraju. Sprawdź, kiedy HBO Max pojawi się w Polsce ▶

O darmowy Netflix coraz trudniej

Wcześniej Netflix eksperymentował z dostarczaniem swoich treści za darmo. Na YouTube trafiały wybrane widowiska serwisu; od czasu do czasu pojawiają się promocje pozwalające uzyskać dostęp do usługi taniej lub za darmo przez pewien okres; ponadto przez pewien czas można było oglądać niektóre produkcje serwisu za darmo w zakładce Watch Free. Jakkolwiek zaoferowanie ćwierci biblioteki to coś, czego Netflix jeszcze nie przerabiał. To miły gest, chociaż wyłącznie dla Kenijczyków. W większości państw niedostępny jest już nawet darmowy okres próbny.

Aby korzystać z Netflixa bez jakichkolwiek ograniczeń regionalnych, warto przetestować szybką, tanią i niezawodną usługę Pure VPN, która daje dostęp do bibliotek serwisu z całego świata. Umożliwia ona również korzystanie w Polsce między innymi z serwisów Disney+, Hulu czy HBO Max. Ponadto usługa pomaga zachować bezpieczeństwo i anonimowość w sieci. Więcej o ofercie Pure VPN dowiecie się pod tym odnośnikiem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Paranormal Activity: Next of Kin

Horror “Paranormal Activity: Next of Kin” zamiast do kin trafi do internetu

Nie oddychaj 2 recenzja filmu 2021 film don't breathe 2
7/10

“Nie oddychaj 2” – recenzja filmu