netflix za darmo watch free filmy seriale
Netflix oferuje filmy i seriale za darmo
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Netflix oferuje filmy i seriale za darmo. Gotowi na “Stranger Things”?

Od czasu do czasu Netflix oferuje możliwość obejrzenia czegoś za darmo, ale teraz serwis poszedł o krok dalej. Stworzono specjalną podstronę, na której możecie obejrzeć całe filmy i pierwsze odcinki wybranych seriali bez żadnych opłat.

Netflix obecnie oferuje dziewięć widowisk zupełnie za darmo. To interesująca propozycja dla osób, które nadal zastanawiają się nad wykupieniem dostępu do serwisu. Darmowa oferta nie sprowadza się wyłącznie do pojedynczych odcinków wybranych seriali czy programów rozrywkowych. Możecie obejrzeć również całe filmy “Nie otwieraj oczu”, “Dwóch papieży” oraz “Zabójczy rejs”, czyli trochę dobrego kina i trochę rozrywki w sam raz na ostatni dzień sierpnia.

Oferta darmowych produkcji ma się zmieniać. Znajdziecie ją pod tym odnośnikiem, który już teraz warto dodać do zakładek, jeśli wciąż nie zdecydowaliście się na wykupienie dostępu do usługi strumieniującej filmy i seriale. Nie musicie się nawet rejestrować w serwisie, by skorzystać z tej oferty. Obecnie na podstronie znajdziecie następujące produkcje:

Niedługo przekonamy się, jak rozwinie się biblioteka z darmowymi filmami i serialami. Jedno jest pewne – Netflix dostawia chmury obliczeniowe, żeby przyjąć wszystkich widzów skuszonych wyżej wymienionymi widowiskami.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Sputnik film recenzja rosja 2020
6/10

“Sputnik” – recenzja filmu

nawiedzony dwór w bly zwiastun data premiery serial netflix

“Nawiedzony dwór w Bly” na zwiastunie i z datą premiery