will robinson zagubieni w kosmosie niebezpieczeństwo zagubieni w kosmosie 1
Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie! (zdjęcie: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL

O jejku, 2. sezon Zagubionych w kosmosie został potwierdzony!

Odlecimy drugi raz w kosmos z rodziną Robinsonów – zapowiedział Netflix, wypuszczając jednocześnie materiał promocyjny 2. sezonu Zagubionych w kosmosie.

Przypomnę, że serial opowiada o rodzinie, która wyruszyła na misję, celem kolonizacji obcej planety. Nie wszystko poszło, jak trzeba. Robinsonowie musieli awaryjnie lądować na planecie, która okazała się dla nich jedną wielką pułapką.

1. sezon spotkał się z przeciętnym odbiorem krytyków. Na Rotten Tomatoes Zagubieni w kosmosie dostali 44 recenzje pozytywne i 20 negatywnych, tym samym tomatometer pokazał 69%. Średnia ocen dała 6,21/10. Zwykli widzowie nieco lepiej ocenili serial, gdyż przy 30 tysiącach głosów na IMDB ma notę 7,2/10.

Moja recenzja Zagubionych w kosmosie leży od jakiegoś czasu w szkicu i to chyba najlepsza pora, żeby wziąć się w garść i ją dokończyć. Serial jest – pomimo kilku słabości – naprawdę bardzo przyjemny i rozrywkowy. Tym samym polecam ten kosmiczny dramat przygodowy, który fantastycznonaukowym game changerem nie jest, ale widowisku nie można odmówić wielu zalet.

Zagubieni w kosmosie w serwisie Netflix

Źródło: Facebook – Netflix

zagubieni w kosmosie oceny recenzje opinie
Zgadnijcie teraz, kto z nich jest spoko, a komu kij w oko?🙄

Znajdź nas na Facebooku

Ładowanie...

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

canal plus hbo player pl

netflix evil genius serial evil genius 2018 evil genius netflix
6/10

Evil Genius – sezon 1 – recenzja kryminalnego serialu dokumentalnego Netflixa

serial deadly class syfy deadly class

Pełnokrwista zapowiedź Deadly Class od twórców Avengers: Wojna bez granic