netflixverse marvel netflix
Możemy być spokojni o Netflixverse (Marvel Television)
in

SUPER!SUPER!

Netflixverse na razie może czuć się bezpiecznie

Mogę odetchnąć z ulgą. Właściwie to nie tylko ja, ale wszyscy fani seriali Marvela na Netfliksie. Jak wiadomo, Disney niedługo założy własną platformę streamingową. Będzie więc tym samym konkurentem dla Netflixa. Pojawiły się zatem obawy dla przyszłości całego Netflixverse.

Na temat przyszłości produkcji takich jak Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, Defenders i Punisher, wypowiedział się Dan Buckley, prezes Marvel Entertainment. Zasugerował, że będą one kontynuowane.

Chcemy oczywiście, aby seriale Marvel Television, które są obecnie dostępne na Netfliksie, miały długie i chwalone życie. – Powiedział Buckley i dodał, że nowe projekty będą szukać: sieci i platform, które najlepiej nadają się do tego typu treści, włączając w to Disneyowski streaming.

Oświadczenie Buckleya sugeruje zatem, że Marvel zamierza kontynuować pracę z Netflixem. Kolejne sezony produkcji z Netflixverse – jak to lubię nazywać na swoim youtube’owym kanale Cyberius – będą więc jak najbardziej realizowane. Jednak nowe seriale już nie, bo takie będą powstawać na przyszłej platformie streamingowej Disneya, której otwarcie planowane jest na rok 2019. Nie wiadomo też, do kiedy obowiązuje umowa pomiędzy Marvelem a Netflixem, ale na razie możemy czuć się bezpiecznie.

Źródło: Sreen Rant

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

devilman crybaby anime netflix original serial 2018
8/10

Devilman Crybaby – recenzja 1. sezonu anime Netflixa

ShowMax Polska Dariusz Filipek

Przez moment byłem prezesem w ShowMax Polska