netflix skasowane seriale the rain chambers
The Rain i Chambers skasowane (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Netflix kasuje kolejne seriale. Chambers i The Rain odstrzelone

Netflix wylał kubeł zimnej wody, a właściwie dwa kubły na twórców seriali The Rain oraz Chambers.

Drugi sezon postapokaliptycznego The Rain wylądował niedawno na Netfliksie. Serial dostanie jeszcze jedną odsłonę i po niej pożegnamy się z duńskim widowiskiem. Pierwszy sezon mnie zbytnio nie zachwycił, a drugi dostałem do recenzji przedpremierowej, ale był tak słaby, że po kilkudziesięciu minutach wyłączyłem pierwszy odcinek i już nigdy do niego nie wróciłem. Nie wiem jak Wy, ale ja po The Rain nie będę płakał.

Z kolei Chambers zostanie zakończone bez opowiedzenia historii do końca. Przypomnę, że serial nie wyszedł twórcom najlepiej, ale zakończył się cliffhangerem. Kontynuacja miała dopowiedzieć pewne rzeczy, ale serial o przeszczepie serca, który wywołał u biorczyni dziwne skutki uboczne, został zakończony ze skutkiem natychmiastowym. Drugiej odsłony nie obejrzymy.

Uprzedzam pytania, dlaczego ten wpis zdobi golizna. Chambers i The Rain to seriale, które nie mają wiele więcej do zaoferowania niż sceny prysznicowe.

Miejmy nadzieję, że decyzje o skasowaniu seriali są znakiem, że w Netfliksie wreszcie zaczynają dostrzegać, iż więcej nie znaczy lepiej. Niestety serwis wypuszczał w ostatnich miesiącach mnóstwo słabych produkcji firmowanych jako Netflix Original.

Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy na kolejne widowiska Netflixa czekało się z olbrzymimi nadziejami. Jednak ostatnio serwis serwuje dziesiątki produkcji oryginalnych każdego miesiąca, ale najwyżej kilka z nich to filmy i seriale warte naszego czasu. Niektóre są wręcz nieoglądalne. Tym samym im więcej skasowanego dziadostwa, tym więcej pieniędzy na inne, miejmy nadzieję, że lepsze projekty. I tym życzeniowym akcentem żegnam The Rain i Chambers.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

czwarta faza marvela kevin feige filmy

Czwarta faza MCU przed nami, a Kevin Feige podsyca apetyt

black christmas 2019 film blumhouse horror

Nadciąga nowe Black Christmas. Strzeżcie się niewinne studentki, bo Mikołaj ma dla Was krwawą rózgę