netflix skasowane seriale the rain chambers
The Rain i Chambers skasowane (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Netflix kasuje kolejne seriale. Chambers i The Rain odstrzelone

Netflix wylał kubeł zimnej wody, a właściwie dwa kubły na twórców seriali The Rain oraz Chambers.

Drugi sezon postapokaliptycznego The Rain wylądował niedawno na Netfliksie. Serial dostanie jeszcze jedną odsłonę i po niej pożegnamy się z duńskim widowiskiem. Pierwszy sezon mnie zbytnio nie zachwycił, a drugi dostałem do recenzji przedpremierowej, ale był tak słaby, że po kilkudziesięciu minutach wyłączyłem pierwszy odcinek i już nigdy do niego nie wróciłem. Nie wiem jak Wy, ale ja po The Rain nie będę płakał.

Z kolei Chambers zostanie zakończone bez opowiedzenia historii do końca. Przypomnę, że serial nie wyszedł twórcom najlepiej, ale zakończył się cliffhangerem. Kontynuacja miała dopowiedzieć pewne rzeczy, ale serial o przeszczepie serca, który wywołał u biorczyni dziwne skutki uboczne, został zakończony ze skutkiem natychmiastowym. Drugiej odsłony nie obejrzymy.

Uprzedzam pytania, dlaczego ten wpis zdobi golizna. Chambers i The Rain to seriale, które nie mają wiele więcej do zaoferowania niż sceny prysznicowe.

Miejmy nadzieję, że decyzje o skasowaniu seriali są znakiem, że w Netfliksie wreszcie zaczynają dostrzegać, iż więcej nie znaczy lepiej. Niestety serwis wypuszczał w ostatnich miesiącach mnóstwo słabych produkcji firmowanych jako Netflix Original.

Z rozrzewnieniem wspominam czasy, gdy na kolejne widowiska Netflixa czekało się z olbrzymimi nadziejami. Jednak ostatnio serwis serwuje dziesiątki produkcji oryginalnych każdego miesiąca, ale najwyżej kilka z nich to filmy i seriale warte naszego czasu. Niektóre są wręcz nieoglądalne. Tym samym im więcej skasowanego dziadostwa, tym więcej pieniędzy na inne, miejmy nadzieję, że lepsze projekty. I tym życzeniowym akcentem żegnam The Rain i Chambers.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

czwarta faza marvela kevin feige filmy

Czwarta faza MCU przed nami, a Kevin Feige podsyca apetyt

black christmas 2019 film blumhouse horror

Nadciąga nowe Black Christmas. Strzeżcie się niewinne studentki, bo Mikołaj ma dla Was krwawą rózgę