Nick Fury serial Disney+ Samuel L. Jackson Marvel
Samuel L. Jackson wcieli się w Nicka Fury'ego w kolejny serialu Marvela na Disney+
in

SUPER!SUPER!

Samuel L. Jackson powtórzy rolę Nicka Fury’ego w nowym serialu na Disney+

Samuel L. Jackson, chociaż w grudniu będzie miał już 72 lata, to najwidoczniej czuje się na siłach, by prężyć mięśnie w kolejnym widowisku Marvela.

Samuel L. Jackson ma wrócić jako Nick Fury w nowym, jeszcze niezapowiedzianym serialu od Marvel Studios, który pojawi się w serwisie Disney+informuje Variety. Będzie to coś zupełnie nowego.

Na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły nadchodzącej produkcji. Nie ma nawet pewności czy będzie to serial traktujący o Nicku Furym. Być może postać, w którą Samuel L. Jackson wcielał się wielokrotnie od czasu “Iron Mana”, będzie wyłącznie jednym z bohaterów.

Od “Mr. Robot” do Marvela

Wiemy jednak, że twórcą widowiska jest Kyle Bradstreet – scenarzysta seriali “Mr. Robot”, “Stróż prawa”, “Prawdziwa historia rodu Borgiów” oraz “Filantrop”.

Nicka Fury’ego ostatnio widzieliśmy w filmie “Spider-Man: Daleko od domu”. Wcześniej bohater odegrał bardzo ważną rolę w filmie “Kapitan Marvel”.

Samuel L. Jackson to jeden z ulubionych aktorów Quentina Tarantino. Aktor zagrał w wielu jego filmach – od “Pulp Fiction” poprzez “Django” na “Nienawistnej ósemce” kończąc.

Disney+ to nowy dom dla fabularnych seriali Marvela. Obecnie czekamy na “WandaVision”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Loki”, “Hawkeye”, “Ms. Marvel”, “Moon Knight” oraz “She-Hulk”. Ponadto na Hulu niedługo pojawi się “Helstrom”, którego akcja nie rozgrywa się w Marvel Cinematic Universe.

Siedemdziesiątka to nowa trzydziestka, prawda? Myślicie, że serial Marvela z Samuelem L. Jacksonem to dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzach czy Nick Fury powinien dostać solowy serial, czy wolelibyście go oglądać u boku innych bohaterów.

Komentarze

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The Boys spin-off

Nie tylko “The Boys”. Chłopaki od Amazonu dostaną brutalny spin-off z nastolatkami

horrory o opętaniach egzorcyzmy filmy opętaniu najlepsze

10 horrorów o opętaniach, które sprawią, że wezwiecie egzorcystę