Nick Fury serial Disney+ Samuel L. Jackson Marvel
Samuel L. Jackson wcieli się w Nicka Fury'ego w kolejny serialu Marvela na Disney+
in

SUPER!SUPER!

Samuel L. Jackson powtórzy rolę Nicka Fury’ego w nowym serialu na Disney+

Samuel L. Jackson, chociaż w grudniu będzie miał już 72 lata, to najwidoczniej czuje się na siłach, by prężyć mięśnie w kolejnym widowisku Marvela.

Samuel L. Jackson ma wrócić jako Nick Fury w nowym, jeszcze niezapowiedzianym serialu od Marvel Studios, który pojawi się w serwisie Disney+informuje Variety. Będzie to coś zupełnie nowego.

Na tę chwilę nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły nadchodzącej produkcji. Nie ma nawet pewności czy będzie to serial traktujący o Nicku Furym. Być może postać, w którą Samuel L. Jackson wcielał się wielokrotnie od czasu “Iron Mana”, będzie wyłącznie jednym z bohaterów.

Od “Mr. Robot” do Marvela

Wiemy jednak, że twórcą widowiska jest Kyle Bradstreet – scenarzysta seriali “Mr. Robot”, “Stróż prawa”, “Prawdziwa historia rodu Borgiów” oraz “Filantrop”.

Nicka Fury’ego ostatnio widzieliśmy w filmie “Spider-Man: Daleko od domu”. Wcześniej bohater odegrał bardzo ważną rolę w filmie “Kapitan Marvel”.

Samuel L. Jackson to jeden z ulubionych aktorów Quentina Tarantino. Aktor zagrał w wielu jego filmach – od “Pulp Fiction” poprzez “Django” na “Nienawistnej ósemce” kończąc.

Disney+ to nowy dom dla fabularnych seriali Marvela. Obecnie czekamy na “WandaVision”, “The Falcon and the Winter Soldier”, “Loki”, “Hawkeye”, “Ms. Marvel”, “Moon Knight” oraz “She-Hulk”. Ponadto na Hulu niedługo pojawi się “Helstrom”, którego akcja nie rozgrywa się w Marvel Cinematic Universe.

Siedemdziesiątka to nowa trzydziestka, prawda? Myślicie, że serial Marvela z Samuelem L. Jacksonem to dobry pomysł? Dajcie znać w komentarzach czy Nick Fury powinien dostać solowy serial, czy wolelibyście go oglądać u boku innych bohaterów.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Boys spin-off

Nie tylko “The Boys”. Chłopaki od Amazonu dostaną brutalny spin-off z nastolatkami

horrory o opętaniach egzorcyzmy filmy opętaniu najlepsze

10 horrorów o opętaniach, które sprawią, że wezwiecie egzorcystę