nicolas cage joe exotic
in

SUPER!SUPER!

Nicolas Cage nie zostanie Królem tygrysów

https://www.youtube.com/watch?v=rIbT9_hm7m8
Piosenka “I Saw a Tiger” wykonana przez Joego Exotica

Chociaż Nicolas Cage nie wcieli się w Joego Exotica w serialu Amazonu, to o kontrowersyjnym miłośniku zwierząt jeszcze usłyszymy.

“Król tygrysów” był nie tylko jednym z najpopularniejszych zeszłorocznych dokumentów Netflixa, ale również jedną z najchętniej oglądanych produkcji 2020 roku w ogóle. Również inne serwisy strumieniujące zachwyciły się wzlotami i srogimi upadkami Exotica. Fabularne biografie zapowiedziano dla serwisów Prime Video oraz Peacock. Jedna z nich najpewniej nie ujrzy światła dziennego.

Prime Video rezygnuje z serialu

W serialu, który miał trafić na Prime Video, w niedoszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych miał się wcielić Nicolas Cage. Chociaż kilka miesięcy temu informowaliśmy Was, iż aktor podjął rękawicę, to podczas promowania swojego najnowszego filmu, “Świnia”, stwierdził, że projekt upadł. Zdradził, iż zapoznał się z dwoma bardzo dobrymi scenariuszami, aczkolwiek Amazon uznał, iż materiał się zbytnio zestarzał i nie ma sensu z nim ruszać dalej.

Peacock z własnym serialem o Exoticu

Variety powołując się na swoje źródła, twierdzi, iż Imagine oraz CBS Studios jeszcze mogą sprzedać projekt innej stacji lub serwisowi. Z kolei dla serwisu Peacock przygotowywane jest widowisko, w którym mają wystąpić John Cameron Mitchell, który ma się wcielić w Exotica, a Kate McKinnon ma zagrać jego największe utrapienie, czyli Carole Baskin. W męża Baskin ma się wcielić znany z “Twin Peaks” Kyle MacLachlan.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Loki sezon 2 Marvel Studios serial Disney+ Disney Plus

“Loki” wróci! Oficjalna zapowiedź kontynuacji znalazła się w finale sezonu

koszmar minionego lata serial prime video

“Koszmar minionego lata” postraszy na Prime Video jako serial