Nicolas Cage Las Vegas Rlon Musk studio filmowe
in

LOLLOL

Nicolas Cage chciał otworzyć w Las Vegas małe Hollywood, ale przyszedł Elon Musk i wszystko zepsuł

Rozmowa Kimmela z Cagem

Nicolas Cage wyjawił, że chciał za 80 milionów dolarów otworzyć studio filmowe w Las Vegas, ale pojawił się Elon Musk w swojej Tesli i wszystko zepsuł. Aktor opowiedział w programie “Jimmy Kimmel Live!” o planach, które pokrzyżował mu miliarder.

Cage przez lata był mocno związany z Las Vegas i niejednokrotnie dawał wyraz temu, jak bardzo pokochał miasto hazardu. Zagrał w filmie “Miesiąc miodowy w Las Vegas”, a za rolę w “Zostawić Las Vegas” dostał Oscara. Jednak Vegas nie zostawił, a w nim został, bo jak twierdzi: “Vegas było dla mnie dobre, naprawdę (…) To zarówno małe miasteczko, jak i wielkie miasto. To prawdopodobnie jeden z najbardziej unikalnych adresów, pod który możesz trafić. Jeśli chcesz obejrzeć sobie striptizerki, to idziesz. Jeśli chcesz zwyczajnie gdzieś wyjść i zjeść coś z ludźmi tam mieszkającymi w jakiejś fajnej restauracji, to też to możesz zrobić”.

Aktor przyznał, że początkowo zamieszkał tam z uwagi na ulgi podatkowe, ale z czasem nauczył się kochać to miasto. Ponadto miał świetne wspomnienia z kręcenia tam filmów. Twierdzi, iż Vegas ma dobre mojo.

Spodobało mu się tam do tego stopnia, że planował otworzyć studio filmowe w Vegas. Jednak wtedy w mieście pojawił się Musk, założyciel Tesli, Space X czy The Boring Company – miliarder, który w Vegas tworzy innowacyjne tunele komunikacyjne. W 2019 roku The Boring Company wygrało przetarg na projekt opiewający na 48,7 milionów dolarów.

Nicolas Cage Las Vegas
Cage miał gorsze momenty w Vegas

“Próbowałem tam stworzyć studio filmowe i wtedy Elon Musk się pojawił, i wszystkie pieniądze, które dostałem na to studio, a było to 80 milionów, oni włożyli w Teslę, która na ironię wypompowała całą wodę z tego miasta. Ale prawie mi się to udało, prawie miałem studio filmowe” – powiedział Cage.

Nigdy nie zapomnimy Muskowi podreptania marzeń Cage’a

Przeklęty Musk i jego diabelnie ambitny plan odkorkowania miasta zniszczył marzenie Cage’a. Na szczęście to nie powstrzymuje aktora od grania w kolejnych filmach i obecnie możecie go oglądać w “Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu”.

Z kolei Musk nadal zajmuje się motoryzacją, kosmosem i szalonymi projektami, które mają sprawić, że nasze życie będzie znośniejsze. Ponadto od czasu do czasu chce przejąć Twittera.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix akcje kwiecień 2022

Topowy inwestor z olbrzymią stratą pozbył się akcji Netflixa. Firma miała stać się nieprzewidywalna

night sky piotr adamczyk serial amazon prime video

Piotr Adamczyk w serialu “Night Sky”. Premiera w maju na Prime Video