Nie czas umierać (EON/MGM)
Nie czas umierać (EON/MGM)
in

SMUTNESMUTNE

Nie czas umierać ostatnim Bondem? Daniel Craig zdradził

Nie czas umierać to 25 widowisko opowiadające o przygodach Jamesa Bonda (zależy jak liczyć). Jednocześnie będzie to piąty film z serii, gdzie w głównego bohatera wcieli się Daniel Craig. Aktor zdradził, czy jeszcze zobaczymy go w roli agenta Jej Królewskiej Mości.

Zapewne Nie czasu umierać nieco odróżni się od bondowskiej stylistyki, do której przyzwyczajano nas w ostatnich latach. W końcu za reżyserię filmu zabrał się Cary Fukunaga, bez którego nie dostalibyśmy serialu Detektyw, a scenariuszem zajęła się scenarzystka z tych odlotowych, jadących po bandzie i inteligentnych, czyli Phoebe Waller-Bridge znana z pracy nad Fleabag i Obsesją Eve, która towarzyszyła w pisaniu reżyserowi oraz Scottowi Burnsowi mającemu na koncie Ultimatum Bourne’a. Mieszanka wybuchowa.

Najnowszy Bond, James Bond, będzie już emerytem, a może nawet rencistą, popijającym w tropikach wszystko co wstrząśnięte, ale niezmieszane. I wiele wskazuje na to, że ostatecznie i nieodwołalnie Daniel Craig pożegna się z rolą, którą i tak się nieco męczył. W końcu po premierze filmu Spectre stwierdził, że prędzej otworzyłby sobie żyły, niż zagrał tego bohatera raz jeszcze. Jednak, jak to powiada Bond: nigdy nie mów nigdy – i cztery lata po tych słowach zobaczymy go właśnie w Nie czas umierać.

Jednocześnie historia zatoczyła koło, bo kilka lat temu Daniel Craig ogłosił w programie The Late Show with Stephen Colbert, że do roli jednak wróci. Teraz w tym samym programie stwierdził, iż więcej go jako Bonda na ekranie nie zobaczycie. Chyba że podczas seansu powtórkowego.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?

Daniel Craig: Tak.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?!

Daniel Craig: To już skończone.

Jak z Bondem kończy Daniel Craig? O tym przekonamy się w pierwszym tygodniu kwietnia, kiedy widowisko otworzy się na większości rynków. Wywiad Stephena Colberta z Danielem Craigiem możecie obejrzeć poniżej.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

servant serial apple tv plus 2 sezon

Servant – premiera pierwszego sezonu za kilka dni na Apple TV+, a już wiemy, że będzie kontynuacja

Człowiek z Wysokiego Zamku The Man in the High Castle Amazon Prime Video serial recenzja sezon 1 2 3 4
9/10

Człowiek z Wysokiego Zamku (The Man in the High Castle) – sezon 1-4 – recenzja serialu