The Boys sezon 4

Nie czas umierać ostatnim Bondem? Daniel Craig zdradził

Dariusz Filipek
2 min czytania
Nie czas umierać (EON/MGM)

Z ostatniej chwili

Nie czas umierać to 25 widowisko opowiadające o przygodach Jamesa Bonda (zależy jak liczyć). Jednocześnie będzie to piąty film z serii, gdzie w głównego bohatera wcieli się Daniel Craig. Aktor zdradził, czy jeszcze zobaczymy go w roli agenta Jej Królewskiej Mości.

Zapewne Nie czasu umierać nieco odróżni się od bondowskiej stylistyki, do której przyzwyczajano nas w ostatnich latach. W końcu za reżyserię filmu zabrał się Cary Fukunaga, bez którego nie dostalibyśmy serialu Detektyw, a scenariuszem zajęła się scenarzystka z tych odlotowych, jadących po bandzie i inteligentnych, czyli Phoebe Waller-Bridge znana z pracy nad Fleabag i Obsesją Eve, która towarzyszyła w pisaniu reżyserowi oraz Scottowi Burnsowi mającemu na koncie Ultimatum Bourne’a. Mieszanka wybuchowa.

- Reklama -
Ad image

Najnowszy Bond, James Bond, będzie już emerytem, a może nawet rencistą, popijającym w tropikach wszystko co wstrząśnięte, ale niezmieszane. I wiele wskazuje na to, że ostatecznie i nieodwołalnie Daniel Craig pożegna się z rolą, którą i tak się nieco męczył. W końcu po premierze filmu Spectre stwierdził, że prędzej otworzyłby sobie żyły, niż zagrał tego bohatera raz jeszcze. Jednak, jak to powiada Bond: nigdy nie mów nigdy – i cztery lata po tych słowach zobaczymy go właśnie w Nie czas umierać.

Jednocześnie historia zatoczyła koło, bo kilka lat temu Daniel Craig ogłosił w programie The Late Show with Stephen Colbert, że do roli jednak wróci. Teraz w tym samym programie stwierdził, iż więcej go jako Bonda na ekranie nie zobaczycie. Chyba że podczas seansu powtórkowego.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?

Daniel Craig: Tak.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?!

Daniel Craig: To już skończone.

Jak z Bondem kończy Daniel Craig? O tym przekonamy się w pierwszym tygodniu kwietnia, kiedy widowisko otworzy się na większości rynków. Wywiad Stephena Colberta z Danielem Craigiem możecie obejrzeć poniżej.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz