in

SMUTNESMUTNE

Nie czas umierać ostatnim Bondem? Daniel Craig zdradził

Nie czas umierać (EON/MGM)
Nie czas umierać (EON/MGM)

Nie czas umierać to 25 widowisko opowiadające o przygodach Jamesa Bonda (zależy jak liczyć). Jednocześnie będzie to piąty film z serii, gdzie w głównego bohatera wcieli się Daniel Craig. Aktor zdradził, czy jeszcze zobaczymy go w roli agenta Jej Królewskiej Mości.

Zapewne Nie czasu umierać nieco odróżni się od bondowskiej stylistyki, do której przyzwyczajano nas w ostatnich latach. W końcu za reżyserię filmu zabrał się Cary Fukunaga, bez którego nie dostalibyśmy serialu Detektyw, a scenariuszem zajęła się scenarzystka z tych odlotowych, jadących po bandzie i inteligentnych, czyli Phoebe Waller-Bridge znana z pracy nad Fleabag i Obsesją Eve, która towarzyszyła w pisaniu reżyserowi oraz Scottowi Burnsowi mającemu na koncie Ultimatum Bourne’a. Mieszanka wybuchowa.

Najnowszy Bond, James Bond, będzie już emerytem, a może nawet rencistą, popijającym w tropikach wszystko co wstrząśnięte, ale niezmieszane. I wiele wskazuje na to, że ostatecznie i nieodwołalnie Daniel Craig pożegna się z rolą, którą i tak się nieco męczył. W końcu po premierze filmu Spectre stwierdził, że prędzej otworzyłby sobie żyły, niż zagrał tego bohatera raz jeszcze. Jednak, jak to powiada Bond: nigdy nie mów nigdy – i cztery lata po tych słowach zobaczymy go właśnie w Nie czas umierać.

Jednocześnie historia zatoczyła koło, bo kilka lat temu Daniel Craig ogłosił w programie The Late Show with Stephen Colbert, że do roli jednak wróci. Teraz w tym samym programie stwierdził, iż więcej go jako Bonda na ekranie nie zobaczycie. Chyba że podczas seansu powtórkowego.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?

Daniel Craig: Tak.

Stephen Colbert: Skończyłeś z Bondem?!

Daniel Craig: To już skończone.

Jak z Bondem kończy Daniel Craig? O tym przekonamy się w pierwszym tygodniu kwietnia, kiedy widowisko otworzy się na większości rynków. Wywiad Stephena Colberta z Danielem Craigiem możecie obejrzeć poniżej.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

servant serial apple tv plus 2 sezon

Servant – premiera pierwszego sezonu za kilka dni na Apple TV+, a już wiemy, że będzie kontynuacja

Człowiek z Wysokiego Zamku The Man in the High Castle Amazon Prime Video serial recenzja sezon 1 2 3 4
9/10

Człowiek z Wysokiego Zamku (The Man in the High Castle) – sezon 1-4 – recenzja serialu