in

Spektakularny zwiastun Nie czas umierać z nową agentką 007

Nie pora umierać zwiastun film No Time to Die trailer James Bond Agentka 007
Zwiastun filmu Nie pora umierać (Universal Pictures)

Wreszcie dostaliśmy zwiastun filmu Nie czas umierać i zapowiada się na to, że widowisko ma wszelkie predyspozycje, by być hitem. Są pościgi, spektakularne akcje, tajemnice, intryga, wraca stary znajomy, jest przerysowany arcyłotr, na scenę wkracza nowa agentka 007 i jest również on – Bond, James Bond, który powraca kolejny raz, by skopać zło-czyniące tyłki.

Nie czas umierać to ostatni film z serii o agencie 007, w którym w głównej roli zobaczymy Daniela Craiga. W 25 filmie z serii dowiadujemy się, iż James Bond odszedł z czynnej służby i cieszy się spokojnym życiem emeryta na Jamajce. Aczkolwiek jego spokój jest krótkotrwały, gdyż pojawia się jego stary przyjaciel z CIA – Felix Leiter prosi go o pomoc. Okazuje się jednak, że misja ratunkowa naukowca jest o wiele bardziej zdradliwa, niż Bond mógł się spodziewać. Były agent sekcji 00 trafia na ślad tajemniczego złoczyńcy, który wszedł w posiadanie nowej, wyjątkowo niebezpiecznej technologii.

Reżyserem filmu jest Cary Fukunaga (Beasts of No Nation). Napisał scenariusz z Nealem Purvisem, który ma na koncie wiele skryptów do filmów z agentem 007. Wspomogła ich Phoebe Waller-Bridge, której serialami – Obsesja Eve oraz Fleabag – zachwyca się cały świat.

Obok Daniela Craiga w filmie zobaczymy Ramiego Maleka wcielającego się w niegodziwego złoczyńcę ze szkaradną twarzą oraz Léę Seydoux, Bena Whishawa, Naomie Harris, Jeffreya Wrighta, Christopha Waltza, Ralpha Fiennesa oraz Lashanę Lynch, która jest tu nową agentką 007.

Widowisko zadebiutuje na ekranach kin 2 kwietnia 2020 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mesjasz netflix serial zwiastun

Mesjasz – serial Neflixa zwiastuje nadejście nowego zbawcy

tony stark powróci nie żyje irona man

5 tropów, które mogą wskazywać, że Tony Stark powróci