Niewidzialny człowiek zwiastun Super Bowl
Universal na Super Bowl pokazał krótki zwiastun filmu Niewidzialny człowiek
in

SUPER!SUPER!

Niewidzialny człowiek na krótkim zwiastunie z Super Bowl

Najnowsza reinterpretacja Niewidzialnego człowieka zapowiada się niezwykle interesująco. Film niedługo wchodzi do kin i warto sprawdzić jego krótki, ale elektryzujący zwiastun.

To, czego nie widzisz, może cię zranić – brzmi hasło przewodnie filmu Niewidzialny człowiek. W główną bohaterkę wcieliła się Elisabeth Moss, która jest terroryzowana przez bogatego i błyskotliwego naukowca. Kobieta ucieka od partnera i od zdarzenia do zdarzenia jej eks popełnia samobójstwo, pozostawiając jej swoją fortunę. Jednak Cecilia podejrzewa, że ekscentryczny mężczyzna sfingował swoją śmierć i wciąż zagraża życiu tych, których kocha. Kobieta totalnie załamuje się psychicznie i desperacko próbuje udowodnić, iż jest prześladowana przez… niewidzialnego człowieka.

Premiera filmu w Polsce odbędzie się 6 marca 2020 roku, a światowa nieco wcześniej, bo 26 lutego. Reżyserem filmu jest Leigh Whannell, który wcześniej nakręcił filmy Upgrade oraz Naznaczony: rozdział 3. Jest on również autorem scenariusza.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

top gun: maverick zwiastun super bowl

Top Gun: Maverick i wiecznie młody Tom Cruise na widowiskowym zwiastunie

marvel studios super bowl 2020 the falcon and the winter soldier wandavision loki

Marvel pokazał fragmenty seriali The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision oraz Loki!