Niezniszczalni 4 Sylvester Stallone
Niezniszczalni 4 (źródło: Millennium Films; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Sylvester Stallone właśnie wpadł na pomysł kontynuacji Niezniszczalnych

Historia serii Niezniszczalni przywodzi na myśl początki Szybkich i wściekłych. Sylvester Stallone postawił na kino akcji robione po bandzie, w którym rzadko milkną karabiny.

Jednak po przyzwoitej pierwszej i drugiej części, nad serią zawisło widmo końca po trzeciej, bardzo słabej odsłonie. Stallone nie powiedział ostatniego słowa i co jakiś czas z mediów pobrzmiewały głosy, że czwórka jednak powstanie.

Niezniszczalnych 4 planowano początkowo na 2016 rok, ale za kulisami doszło do nieporozumień. Stallone zrezygnował z potencjalnego występu w kontynuacji z uwagi na różnice artystyczne. Jednak w zeszłym roku sprawy wróciły na dobre tory. Jakkolwiek inne projekty pokrzyżowały mu plany i czwarta część nie pojawi się w kinach, jak wcześniej planowano, pod koniec 2019 roku, a jeśli już to dopiero w 2020 roku. Ponoć Stallone chciałby widzieć w kolejnej części Keanu Reevesa. To dosyć zrozumiałe, bo aktor wcielający się w Johna Wicka jest obecnie jednym z najgorętszych aktorskich towarów w Hollywood.

Stallone wpadł na pomysł Niezniszczalnych 4 podczas Dnia Niepodległości.

Stallone, czyli aktor, reżyser, scenarzysta i producent, ogłosił na Instagramie, że pomysł spadł na niego z nieba podczas tegorocznego Dnia Niepodległości, który 4 lipca świętowali Amerykanie. Tym samym zapowiedział, iż fani serii powinni powoli przygotowywać się na kolejnych Niezniszczalnych.

https://www.instagram.com/p/Bziv4BBJZAt/

Przypomnę, że Niezniszczalni to filmy opowiadające o grupie najemników, która podejmuje się szalenie niebezpiecznych misji.

Znakiem firmowym serii są wielkie nazwiska kina akcji – od Stallone poprzez Jasona Stathama, Jeta Li, Dolpha Lundgrena, Chucka Norrisa, Jean-Claude’a Van Damme’a, Bruce’a Willisa, Harrisona Forda, Mela Gibsona na Wesleyu Snipesie kończąc. Aczkolwiek pomimo tak głośnych nazwisk, seria pomimo potencjału, nie zdołała osiągnąć sukcesu finansowego Szybkich i wściekłych. Trzecia część serii była olbrzymią wtopą artystyczną i komercyjną – film stracił mnóstwo pieniędzy.

Źródło: Cinema Blend

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

laleczka chucky 2019 film recenzja
7/10

Laleczka – recenzja horroru o laleczce Chucky

Mulan zwiastun film 2020 rok

Mulan – Disney zapowiada epicką i dramatyczną przygodę