night sky piotr adamczyk serial amazon prime video
Piotr Adamczyk w serialu Amazona
in

Piotr Adamczyk w serialu “Night Sky”. Premiera w maju na Prime Video

Zwiastun serialu

“Night Sky” zabierze Sissy Spacek i J.K. Simmonsa na odległą planetę. Serial będzie miał też polski element. W jednego z bohaterów wcieli się Piotr Adamczyk.

“Night Sky” zabierze nas na amerykańską prowincję, gdzie starsze małżeństwo skrywa nietypową tajemnicę. Schody od ich szopy prowadzą do portalu, dzięki któremu przemieszczają się na inną planetę. Ich życie zakłóca tajemniczy człowiek, który niespodziewanie pojawia się w ich domu. Z czasem okazuje się, że skrywany przez nich portal jest czymś więcej, aniżeli sobie wyobrażali.

W serialu, którego twórcami są Daniel C. Connolly oraz Holden Miller, zobaczymy Piotra Adamczyka. Poprzednio polski aktor popisowo wcielił się w nowojorskiego dresiarza w serialu “Hawkeye” na Disney+, a wcześniej oglądaliśmy go w “For All Mankind” na Apple TV+, gdzie zagrał jedną z kluczowych postaci dla fabuły drugiego sezonu. Polski aktor spotkał się wcześniej z J.K. Simonsem na planie serialu “Odpowiednik”.

Miejmy tylko nadzieję, że nie wcieli się kolejny raz w Rosjanina, jak to było wcześniej w jego i wielu innych przypadkach Polaków grających w zagranicznych filmach czy serialach. To zaczyna być nadużycie ze strony zachodnich filmowców, którzy popadają w coraz bardziej nieprzyjemny dla nas stereotyp etniczny.

“Night Sky” zadebiutuje w serwisie Prime Video 20 maja 2022 roku. Widowisko ma być mieszanką gatunku przygodowego z fantastyką. Premierowy sezon ma mieć osiem odcinków.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Nicolas Cage Las Vegas Rlon Musk studio filmowe

Nicolas Cage chciał otworzyć w Las Vegas małe Hollywood, ale przyszedł Elon Musk i wszystko zepsuł

HBO Max liczba subskrybentów q1 2022

HBO Max to serwis idealny? Niekoniecznie, ale radzi sobie coraz lepiej