nikt nie ujdzie z życiem netflix film horror zwiastun
"Nikt nie ujdzie z życiem" (Netflix)
in

“Nikt nie ujdzie z życiem” – książkowy koszmar trafia na Netflix

Zwiastun filmu “Nikt nie ujdzie z życiem” (Netflix)

W “Nikt nie ujdzie z życiem” bohaterka, zamiast rozpocząć swój amerykański sen, przeżyje koszmar na jawie.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NIKT NIE UJDZIE Z ŻYCIEM / NETFLIX / HORRORY

“Nikt nie ujdzie z życiem” to adaptacja powieści Adama Nevilla, autora zekranizowanego w 2017 roku “Rytuału”. Santiago Menghini jest reżyserem, a Fernanda Coppel i Jon Croker scenarzystami filmu.

Horror opowiada o Ambar (w tej roli Cristina Rodlo), która po latach spędzonych na opiece nieuleczalnie chorej marki w Meksyku postanawia spełnić swój amerykański sen. Kobieta bez większych pieniędzy nielegalnie przybywa do Cleveland, gdzie trafia na najmroźniejszą zimę w historii. Po znalezieniu pracy w lokalnej fabryce odzieży wynajmuje możliwie najtańszy pokój w niemal opuszczonym pensjonacie. Budzona przez szloch lokatorów, niepokojące koszmary i dziwne odgłosy dochodzące z piwnicy, postanawia dowiedzieć się, kto lub co mieszka z nią pod jednym dachem. Wkrótce okazuje się, że Ambar będzie musiała przeciwstawić się złu czyhającemu na jej życie.

Premiera filmu odbędzie się 29 września 2021 roku o godzinie 9:00 w serwisie Netflix.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

HBO Max w Polsce Polska kiedy

Wiemy, kiedy serwis HBO Max pojawi się w Polsce

magia nagości polska online s01e01 sezon 1 odcinek 1 oglądalność

“Magia nagości. Polska” wielkim hitem stacji Zoom TV