Shogun oglądaj online serial disney

“Nikt nie ujdzie z życiem” – książkowy koszmar trafia na Netflix

Dariusz Filipek
1 min czytania
"Nikt nie ujdzie z życiem" (Netflix)

Z ostatniej chwili

Zwiastun filmu “Nikt nie ujdzie z życiem” (Netflix)

W “Nikt nie ujdzie z życiem” bohaterka, zamiast rozpocząć swój amerykański sen, przeżyje koszmar na jawie.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NIKT NIE UJDZIE Z ŻYCIEM / NETFLIX / HORRORY

“Nikt nie ujdzie z życiem” to adaptacja powieści Adama Nevilla, autora zekranizowanego w 2017 roku “Rytuału”. Santiago Menghini jest reżyserem, a Fernanda Coppel i Jon Croker scenarzystami filmu.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Horror opowiada o Ambar (w tej roli Cristina Rodlo), która po latach spędzonych na opiece nieuleczalnie chorej marki w Meksyku postanawia spełnić swój amerykański sen. Kobieta bez większych pieniędzy nielegalnie przybywa do Cleveland, gdzie trafia na najmroźniejszą zimę w historii. Po znalezieniu pracy w lokalnej fabryce odzieży wynajmuje możliwie najtańszy pokój w niemal opuszczonym pensjonacie. Budzona przez szloch lokatorów, niepokojące koszmary i dziwne odgłosy dochodzące z piwnicy, postanawia dowiedzieć się, kto lub co mieszka z nią pod jednym dachem. Wkrótce okazuje się, że Ambar będzie musiała przeciwstawić się złu czyhającemu na jej życie.

Premiera filmu odbędzie się 29 września 2021 roku o godzinie 9:00 w serwisie Netflix.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x