noc żywych trupów remake 2021
"Noc żywych trupów" wróci z nową wersją
in

“Noc żywych trupów” doczeka się zupełnie nowej wersji i to może być wielka katastrofa

“Noc żywych trupów” wróci w odświeżonej wersji. Reżyserem filmu został człowiek od filmu Trójgłowy rekin atakuje”. Poważnie.

Producentem nowej wersji filmu “Noc żywych trupów” jest CineTel Films, która odświeżyła już “Pluję na twój grób”, czyli film znany u nas jako “Bez litości”. Firma jest odpowiedzialna również za “Amityville: Przebudzenie”.

Niestety reżyserem ma podobno zostać Christopher Ray, który dał nam takie potworki jak “Thor wszechmogący” czy “Trójgłowy rekin atakuje”. Miejmy nadzieję, że jeśli faktycznie wyreżyseruje widowisko, to nie poniesie go fantazja wyniesiona ze studia The Asylum.

W filmie miałaby zagrać Vivica A. Fox, która poza wieloma śmieciowymi produkcjami, zasiliła w przeszłości plan “Kill Billa” czy serialu “Imperium”. Ma się wcielić w kobiecego odpowiednika bohatera granego przez Duane’a Jonesa w oryginalnej wersji “Nocy żywych trupów”.

Remake ma opowiedzieć o ogólnoświatowym wydarzeniu, po którym umarli wracają do życia i wędrują po ziemi jako zombie. Mała grupka ocalałych stara się przetrwać i walczy z nieumarłymi.

Wysyp odświeżonych horrorów

Xzykuje nam się wysyp odświeżonych wersji horrorów. W najbliższych latach dostaniemy nową wersję “Egzorcysty”, “Czegoś”, “Krzyku”, który ma być czymś na granicy kontynuacji i odświeżenia serii, powstanie także zupełnie nowa “Teksańska masakra piłą mechaniczną”, a remake “Martwego zła” wróci z drugą częścią.

Nowa wersja “Nocy żywych trupów” będzie drugą rewizją filmu George A. Romero. W 1990 roku premierę miał film Toma Saviniego, który próbował wskrzesić duch znakomitego oryginału.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w przyszłym roku. Módlmy się, aby widowisko nie było tak złe, jak jego grafika koncepcyjna.

Noc żywych trupów 2021

Mam bardzo złe przeczucia…

Źródło: BD

Oglądaj film “Noc żywych trupów” w serwisie CDA Premium >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

narcos: meksyk sezon 3 netflix serial

“Narcos: Meksyk” wróci z trzecim sezonem – reżyserem będzie Wagner Moura, który wcielał się w Pablo Escobara

kultowe seriale

Kultowe seriale — lista seriali, które warto znać