nocna msza netflix serial horror midnight mass zwiastun
"Nocna msza" (Netflix)
in

“Nocna msza” może zachwiać wiarą w Boga. Serial we wrześniu na Netflix

Zwiastun serialu “Nocna msza” (Netflix/YouTube)

Mike Flanagan wraca z kolejnym horrorem na Netflix. Tym razem opowie o klesze, zagubionej owcy i cudach na sennej wyspie.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NOCNA MSZA / NETFLIX / HORRORY

“Nocna msza” to kolejne widowisko przygotowane przez Mike’a Flanagana dla Netflixa. Wcześniej nakręcił dla serwisu filmy “Hush” oraz “Grę Geralda”, a także jest twórcą seriali “Nawiedzony dom na wzgórzu” i “Nawiedzony dwór w Bly”. Poza najnowszym serialem, który będzie miał premierę 24 września 2021 roku, pracuje również nad jeszcze jedną odcinkową historią dla Netflixa, czyli “The Midnight Club”.

“Nocna msza” opowie o mężczyźnie (w tej roli Zach Gilford), który wraca na odosobnioną wyspę, na której dorastał. Lata wcześniej miał zabić kobietę w wypadku samochodowym i ciągle zadręcza się tamtym zdarzeniem. Jego powrót zbiega się z przybyciem na wyspę księdza (Hamish Linklater), który wystawi jego przekonania na próbę, gdy na wyspie zaczyna dochodzić do niecodziennych zdarzeń. Jakkolwiek z tymi cudami coś jest wyjątkowo nie tak, gdyż martwe zwierzęta pojawiają się na plaży, a religijny zapał, który obudził się w lokalnej społeczności, skłania mieszkańców do popełniania nienawistnych czynów.

Serial podszyty tematem wiary ma pokazywać, w jaki sposób religia może prowadzić ludzi do szaleństwa. Widowisko będzie miało siedem odcinków, a serwis sugeruje, że serial jest odpowiedni dla widzów powyżej 16 roku życia. Zwiastun produkcji możecie obejrzeć powyżej.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

gdzie oglądać tureckie seriale serwis dizi online w internecie w sieci w polsce

Jeśli nie wiecie, gdzie oglądać tureckie seriale online, to wystartował serwis Dizi i ma ich pełno

Matrix Zmartwychwstania film zwiastun 2021 hbo max

“Matrix Zmartwychwstania” zapowiada się świetnie. Mamy zwiastun filmu!