seriale maj 2018 therain patrick melrose reverie sweetbitter safe serial
Duński The Rain jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali w tym miesiącu (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali w maju

The RainPatrick MelroseReverie, Sweetbitter, Safe. Te seriale będą nas grzały w maju, kiedy słońce będzie niedomagać.

Ekipa TV Time przygotowała dla nas kolejne zestawienie najbardziej oczekiwanych seriali miesiąca. W maju czekacie na – moim zdaniem – cztery świetnie zapowiadające się seriale i jeden, z którego raczej nic dobrego nie wyrośnie.

5. Sweetbitter

Stacja Starz słynie z mocnych i prowokacyjnych seriali. I tak zapowiada się właśnie Sweetbitter. Jednak nie zobaczycie tam dantejskich scen, a historię o młodej dziewczynie, zagubionej gdzieś w gąszczu pnących się do nieba wieżowców Nowego Jorku. Kto nie sprawdzi telewizyjnej adaptacji ogromnie docenionej powieści autorstwa Stephanie Danler, ten ciapa i się do niego nie odzywam do zakończenia sezonu.

Stacja oryginalna: Starz
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 6 maja
Gatunek: dramat

4. Safe

O Safe napisałem kilka słów więcej przy okazji premiery zwiastuna tego widowiska. Serial poczytnego pisarza Harlana Cobena opowie o zniknięciu córki głównego bohatera. Ojciec, w którego wciela się Michael C.Hall, świetnie Wam znany z tytułowej roli w Dexterze, zrobi wszystko, by odzyskać dziecko. Tym samym rozpoczyna prywatne śledztwo. A ja z umiarkowanym, ale jednak entuzjazmem czekam na premierę.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 10 maja
Gatunek: thriller, kryminał

3. Patrick Melrose

Benedict Cumberbatch wcielił się w tytułowego bohatera w adaptacji serii powieści o pokręconym arystokracie. Patrick Melrose był wykorzystywany w dzieciństwie przez ojca, a jako dorosły pogrąża się w autodestrukcji. Jeśli serial będzie tak dobry, jak myślę, to ubawimy się po pachy, ale będzie to śmiech przez łzy. Proza Edwarda St Aubyna była wielokrotnie nagradzana, doceniona przez krytyków, jak i czytelników, a serial zapowiada się koszmarnie genialnie. Wy czekajcie na premierę tego widowiska, a ja zabieram się za książkę.

Stacja oryginalna: Showtime
Emisja w Polsce: HBO GO
Data premiery: 12 maja
Gatunek: komediodramat

2. Reverie

Była policyjna behawiorystka, zostaje wprowadzona do zaawansowanej wirtualnej rzeczywistości, gdzie ma za zadanie ratować ludzi, których umysły giną w tym odrealnionym świecie. A ja nie mam pojęcia, dlaczego serial cieszy się tak wielką popularnością. Nie chcę być czarnowidzem, ale przeczuwam ostry crap na wizji.

Stacja oryginalna: NBC
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 30 maja
Gatunek: sci-fi, thriller

1. The Rain

Ptaszki ćwierkają, że wypatrujecie tak potrzebnego majem deszczu. Nie wiecie jednak, a może niektórzy z Was już wiedzą, iż ten, który spadnie 4 maja na Netfliksie, jest śmiertelny. Zabił niemal całą populację Skandynawii. A jednak to właśnie na The Rain czekacie najbardziej.

Ciężko dziś powiedzieć czy tylko pokropi, czy też The Rain zleje nas jak z cebra. Jeśli jednak spojrzeć na szum, jaki serial robi w sieci, macie nadzieję na coś w klimacie zeszłorocznego Dark. Duńskie widowisko opowie o rodzeństwie postawionym w dosyć nietypowej sytuacji. Po sześciu latach spędzonych na ukrywaniu się w bunkrze, chroniącym ich przed śmiercionośnym deszczem, wychodzą na światło dzienne i odkrywają świat na nowo.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 4 maja
Gatunek: thriller, sci-fi

Źródło: TV Time

Sprawdź najbardziej oczekiwane seriale poprzedniego miesiąca

Znajdź nas na Facebooku

Jeden komentarz

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Netflix maj 2018 - pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

  Netflix maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

  luke cage 2 zwiastun online netflix marvel serial

  Luke Cage wraca 22 czerwca, więc dostaliśmy kolejną zajawkę 2. sezonu