in

SUPER!SUPER!

TOP 5 najbardziej oczekiwanych nowych seriali w maju

seriale maj 2018 therain patrick melrose reverie sweetbitter safe serial
Duński The Rain jest jednym z najbardziej oczekiwanych seriali w tym miesiącu (Netflix)

The RainPatrick MelroseReverie, Sweetbitter, Safe. Te seriale będą nas grzały w maju, kiedy słońce będzie niedomagać.

Ekipa TV Time przygotowała dla nas kolejne zestawienie najbardziej oczekiwanych seriali miesiąca. W maju czekacie na – moim zdaniem – cztery świetnie zapowiadające się seriale i jeden, z którego raczej nic dobrego nie wyrośnie.

5. Sweetbitter

https://www.youtube.com/watch?v=xcD5uRVO2SE

Stacja Starz słynie z mocnych i prowokacyjnych seriali. I tak zapowiada się właśnie Sweetbitter. Jednak nie zobaczycie tam dantejskich scen, a historię o młodej dziewczynie, zagubionej gdzieś w gąszczu pnących się do nieba wieżowców Nowego Jorku. Kto nie sprawdzi telewizyjnej adaptacji ogromnie docenionej powieści autorstwa Stephanie Danler, ten ciapa i się do niego nie odzywam do zakończenia sezonu.

Stacja oryginalna: Starz
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 6 maja
Gatunek: dramat

4. Safe

O Safe napisałem kilka słów więcej przy okazji premiery zwiastuna tego widowiska. Serial poczytnego pisarza Harlana Cobena opowie o zniknięciu córki głównego bohatera. Ojciec, w którego wciela się Michael C.Hall, świetnie Wam znany z tytułowej roli w Dexterze, zrobi wszystko, by odzyskać dziecko. Tym samym rozpoczyna prywatne śledztwo. A ja z umiarkowanym, ale jednak entuzjazmem czekam na premierę.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 10 maja
Gatunek: thriller, kryminał

3. Patrick Melrose

Benedict Cumberbatch wcielił się w tytułowego bohatera w adaptacji serii powieści o pokręconym arystokracie. Patrick Melrose był wykorzystywany w dzieciństwie przez ojca, a jako dorosły pogrąża się w autodestrukcji. Jeśli serial będzie tak dobry, jak myślę, to ubawimy się po pachy, ale będzie to śmiech przez łzy. Proza Edwarda St Aubyna była wielokrotnie nagradzana, doceniona przez krytyków, jak i czytelników, a serial zapowiada się koszmarnie genialnie. Wy czekajcie na premierę tego widowiska, a ja zabieram się za książkę.

Stacja oryginalna: Showtime
Emisja w Polsce: HBO GO
Data premiery: 12 maja
Gatunek: komediodramat

2. Reverie

Była policyjna behawiorystka, zostaje wprowadzona do zaawansowanej wirtualnej rzeczywistości, gdzie ma za zadanie ratować ludzi, których umysły giną w tym odrealnionym świecie. A ja nie mam pojęcia, dlaczego serial cieszy się tak wielką popularnością. Nie chcę być czarnowidzem, ale przeczuwam ostry crap na wizji.

Stacja oryginalna: NBC
Emisja w Polsce: brak danych
Data premiery: 30 maja
Gatunek: sci-fi, thriller

1. The Rain

Ptaszki ćwierkają, że wypatrujecie tak potrzebnego majem deszczu. Nie wiecie jednak, a może niektórzy z Was już wiedzą, iż ten, który spadnie 4 maja na Netfliksie, jest śmiertelny. Zabił niemal całą populację Skandynawii. A jednak to właśnie na The Rain czekacie najbardziej.

Ciężko dziś powiedzieć czy tylko pokropi, czy też The Rain zleje nas jak z cebra. Jeśli jednak spojrzeć na szum, jaki serial robi w sieci, macie nadzieję na coś w klimacie zeszłorocznego Dark. Duńskie widowisko opowie o rodzeństwie postawionym w dosyć nietypowej sytuacji. Po sześciu latach spędzonych na ukrywaniu się w bunkrze, chroniącym ich przed śmiercionośnym deszczem, wychodzą na światło dzienne i odkrywają świat na nowo.

Stacja oryginalna: Netflix
Emisja w Polsce: Netflix
Data premiery: 4 maja
Gatunek: thriller, sci-fi

Źródło: TV Time

Sprawdź najbardziej oczekiwane seriale poprzedniego miesiąca

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Netflix maj 2018 - pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

Netflix maj 2018 – pełna lista premier seriali i filmów oraz wideo kalendarz

luke cage 2 zwiastun online netflix marvel serial

Luke Cage wraca 22 czerwca, więc dostaliśmy kolejną zajawkę 2. sezonu