Nowi mutanci
Nowi mutanci (21st Century Fox)
in

Nowi mutanci dobrze przyjęci na najnowszym pokazie testowym

Nowi mutanci jacy by nie byli, zostaną zapamiętani przede wszystkim za to, jak wiele razy odwlekano premierę filmu.

Przypomnę, że oryginalnie Nowi mutanci na ekranach kin mieli pojawić się 13 kwietnia 2018 roku. Datę premiery kilkakrotnie zmieniano, ale film nie pojawił się 22 lutego 2019 roku, ani 2 sierpnia 2019 roku. Najnowsza data premiery to 3 kwietnia 2020 roku. Wiele spekulowało się nad tym, że widowisko artystycznie jest w nie najlepszej kondycji. Podobno na poprzednich pokazach testowych widzowie nie byli zachwyceni, a po zleconych dokrętkach spekulowano, iż Nowych mutantów zobaczymy nie w kinach, a na streamingu Disney+ lub Hulu. Pojawił się nawet głosy, że film w ogóle zostanie wrzucony do kosza i w tradycyjnym obiegu nie obejrzymy go wcale.

Jakkolwiek jest nadzieja, że film, w który włożono kupę pieniędzy, pojawi się na ekranach kin. W przeciwieństwie do Gambita, X-23 czy Madroxa – projektów o mutantach z wytwórni 21st Century Fox, które już z miejsca nie ruszą.

Nowi mutanci jak nowi

Ponoć po najnowszych pokazach testowych Nowych mutantów – już po dokrętkach, zmontowanym na nowo – widownia wyszła zadowolona. Ciężko zweryfikować te rewelacje, gdyż osoby, które uczestniczą w takich pokazach, muszą podpisać klauzulę o poufności. Dlatego większość głosów w sieci to “znajomi znajomych” i ludzie, którzy “coś słyszeli”, więc należy do tych rewelacji podejść z dystansem. Jakkolwiek wypowiedziało się kilka osób z branży, co nadaje tej historii minimalnego prawdopodobieństwa.

Twierdzą oni, że wcale nie jest tak źle, jak większość z nas zakłada. Ponoć film jest przyzwoity i pasuje do tego, co zapowiadał jego reżyser i współscenarzysta, Josh Boone. Ma to być przerażający film o nastolatkach z supermocami. Ponoć Nowi mutanci po dokrętkach zyskali dodatkową postać i widowisko bardziej skupia się na bohaterach.

Źródło: Comic Book

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie (Disney)

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – mamy nowe sceny

Weathering With You anime oscar film

Anime Weathering With You chce powalczyć o Oscara