Nowi mutanci, nowa data premiery
Nowi mutanci (źródło: 21st Century Fox/Disney; edycja: Popkulturyści)
in

SZOKSZOK

Nowi mutanci jeszcze później

Cuda dzieją się z Nowymi mutantami, którzy zostali nakręceni na długo przed przejęciem 21st Century Fox przez Disneya.

Data premiery Nowych mutantów była wielokrotnie przesuwana. Adaptacja serii komiksów o młodej generacji mutantów Marvela ma najwidoczniej spore problemy, by wbić się w dobry dla siebie czas. Widowisko bazujące na historiach, które zaczęły ukazywać się w 1982 roku, dostało czwartą już datę premiery:

  1. 13 kwietnia 2018 roku;
  2. 22 lutego 2019 roku;
  3. 2 sierpnia 2019 roku;
  4. 3 kwietnia 2020 roku.

W filmie wyreżyserowanym przez Josha Boone’a i napisanym do spółki z Knate Gwaltney wystąpią: Anya Taylor-Joy jako Magik, Charlie Heaton jako Cannonball, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot oraz Blu Hunt jako Mirage. Produkcja jest określana jako coś na pograniczu nastoletniego dramatu z horrorem ubranym superbohaterskie szaty.

Przez pewien czas domniemywano, że widowisko zadebiutuje nie w kinach, a na jednej z platform streamingowych Disneya – Hulu lub Disney Plus. Być może coś jest na rzeczy, bo dwa lata w dystrybucyjnym limbo nie zapowiada niczego dobrego.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

gra o tron kubek

Znacie magiczną sztuczkę ze znikającym kubkiem? Twórcy Gry o tron na pewno

Iron Man 4

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie