in

SZOKSZOK

Nowi mutanci jeszcze później

Nowi mutanci, nowa data premiery
Nowi mutanci (źródło: 21st Century Fox/Disney; edycja: Popkulturyści)

https://www.youtube.com/watch?v=T7k6q6GGjnE

Cuda dzieją się z Nowymi mutantami, którzy zostali nakręceni na długo przed przejęciem 21st Century Fox przez Disneya.

Data premiery Nowych mutantów była wielokrotnie przesuwana. Adaptacja serii komiksów o młodej generacji mutantów Marvela ma najwidoczniej spore problemy, by wbić się w dobry dla siebie czas. Widowisko bazujące na historiach, które zaczęły ukazywać się w 1982 roku, dostało czwartą już datę premiery:

  1. 13 kwietnia 2018 roku;
  2. 22 lutego 2019 roku;
  3. 2 sierpnia 2019 roku;
  4. 3 kwietnia 2020 roku.

W filmie wyreżyserowanym przez Josha Boone’a i napisanym do spółki z Knate Gwaltney wystąpią: Anya Taylor-Joy jako Magik, Charlie Heaton jako Cannonball, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot oraz Blu Hunt jako Mirage. Produkcja jest określana jako coś na pograniczu nastoletniego dramatu z horrorem ubranym superbohaterskie szaty.

Przez pewien czas domniemywano, że widowisko zadebiutuje nie w kinach, a na jednej z platform streamingowych Disneya – Hulu lub Disney Plus. Być może coś jest na rzeczy, bo dwa lata w dystrybucyjnym limbo nie zapowiada niczego dobrego.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gra o tron kubek

Znacie magiczną sztuczkę ze znikającym kubkiem? Twórcy Gry o tron na pewno

Iron Man 4

Powstanie Iron Man 4? Jon Favreau wypowiedział się w sprawie