The Boys sezon 4

Nowi mutanci jeszcze później

Dariusz Filipek
1 min czytania
Nowi mutanci (źródło: 21st Century Fox/Disney; edycja: Popkulturyści)

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=T7k6q6GGjnE

- Reklama -
Ad image

Cuda dzieją się z Nowymi mutantami, którzy zostali nakręceni na długo przed przejęciem 21st Century Fox przez Disneya.

Data premiery Nowych mutantów była wielokrotnie przesuwana. Adaptacja serii komiksów o młodej generacji mutantów Marvela ma najwidoczniej spore problemy, by wbić się w dobry dla siebie czas. Widowisko bazujące na historiach, które zaczęły ukazywać się w 1982 roku, dostało czwartą już datę premiery:

  1. 13 kwietnia 2018 roku;
  2. 22 lutego 2019 roku;
  3. 2 sierpnia 2019 roku;
  4. 3 kwietnia 2020 roku.

W filmie wyreżyserowanym przez Josha Boone’a i napisanym do spółki z Knate Gwaltney wystąpią: Anya Taylor-Joy jako Magik, Charlie Heaton jako Cannonball, Maisie Williams jako Wolfsbane, Henry Zaga jako Sunspot oraz Blu Hunt jako Mirage. Produkcja jest określana jako coś na pograniczu nastoletniego dramatu z horrorem ubranym superbohaterskie szaty.

Przez pewien czas domniemywano, że widowisko zadebiutuje nie w kinach, a na jednej z platform streamingowych Disneya – Hulu lub Disney Plus. Być może coś jest na rzeczy, bo dwa lata w dystrybucyjnym limbo nie zapowiada niczego dobrego.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz