nowi mutanci film scena otwierająca trylogia data premiery
"Nowi Mutanci" pojawią się w kinach w sierpniu
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

“Nowi Mutanci”: pokazano scenę otwierającą i poznaliśmy pomysły na kolejne części filmu

Nie zapeszajmy, ale wygląda na to, że “Nowi Mutanci” po wszystkich perturbacjach jednak wylądują w kinach w sierpniu.

Nowy materiał promocyjny oferuje krótką sekwencję otwierającą “Nowych Mutantów”, która skupia się na Danielle Moonstar, znanej też jako Mirage. W superbohaterkę umiejącą tworzyć iluzję wcieliła się Blu Hunt, którą ostatnio mogliście widzieć w serialu Netflixa “Another Life”.

“Nowi Mutanci” – sierpniowa data premiery niezachwiana

Premiera “Nowych Mutantów” była wielokrotnie odkładana. Pierwotnie film miał zadebiutować na dużych ekranach 13 kwietnia 2018 roku, ale doczekał się aż pięciu dat premier i ostateczną ma być 28 sierpnia 2020 roku. Czy będzie? Zobaczymy. Dziś dowiedzieliśmy się o kilku wysokoprofitowych widowiskach, które zostały przesunięte na przyszły rok, więc istnieje małe, ale jednak prawdopodobieństwo, że i film o mutantach Marvela może jeszcze raz zmienić datę premiery.

Wcześniej pojawiały się informacje, że film może pojawić się na Hulu lub Disney+, ale były to niepoparte żadnymi faktami plotki rozsiewane po sieci.

“Nowi Mutanci” mogą być trylogią – kolejne części to inwazja obcych i magia

Reżyser “Nowych Mutantów, Josh Boone, powiedział Colliderowi, że chociaż nie prowadził jeszcze żadnych rozmów z Disneyem, to ma dosyć jasne plany, co do dwóch kolejnych części. Akcja drugiej części miałaby się rozgrywać w Brazylii, utrzymano by ją w tonie filmów o inwazji obcych i mielibyśmy w niej zobaczyć kolejnych mutantów – Karmę oraz Warlocka. Ten drugi był planowany na pierwszą odsłonę, ale budżet produkcyjny nie pozwolił, by w pełni oddać stronę wizualną bohatera. Z kolei w trzeciej części mielibyśmy dostać historię znaną z komiksowego crossoveru “Inferno”. Motywem przewodnim byłaby magia.

Powstanie trylogii o “Nowych mutantach” zależy od tego, jak pierwszy film poradzi sobie w kinach. Biorąc pod uwagę, że pandemia koronawirusa sprawiła, iż wciąż większość kin w Stanach Zjednoczonych jest zamknięta, produkcja 20th Century Studios może mieć problem. Jakkolwiek przykład południowokoreańskiej “Peninsuli” pokazuje, że nawet w czasach pandemii filmy mogą na siebie zarabiać. I to zarabiać bardzo dobrze.

“Nowi Mutanci” – czas trwania filmu i usunięte sceny

Film ma trwać około 98 minut. Najdłuższa wersja robocza filmu trwała około 20 minut dłużej. Jednak wszystko, co wycięto z ostatecznej wersji, powinniśmy zobaczyć na materiałach dodatkowych. Boone przyznał, że to były przede wszystkim sceny zbyt zabawne lub niezbyt dobrze wgryzały się w fabułę, ale najbardziej oddani fani zapewne je docenią.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

kraj imigrantów netflix serial dokumentalny

“Kraj imigrantów”: dokument Netflixa o polowaniu na imigrantów w USA

Patrzcie tu! Hollywood podcina sobie żyły przesuwając kolejne filmy

Patrzcie tu! Hollywood podcina sobie żyły przesuwając kolejne filmy