Nowy film Marvela. Jac Schaeffer napisze Black Widow
Szykujcie się na Black Widow, który według Variety ma scenarzystę i jest nim Jec Schaeffer (Marvel Studios)
in

Nowy film Marvela. Jac Schaeffer napisze Black Widow

Chociaż film o Black Widow był oczkiem w głowie Kevina Feige, to pozostawał wyborem nieoczywistym i na długi czas utkwił w produkcyjnym limbo. Jednak dziś Marvel Studios ma siłę przebicia, dzięki której wypromuje niemal wszystko. Nawet widowisko, którego jednym z bohaterów jest gadające drzewo.

Tym samym szykujcie się na film Black Widow, który według Variety ma scenarzystkę i jest nią Jac Schaeffer. Serwis jest źródłem rzetelnym i nie mam powodu nie wierzyć jego raportowi, chociaż w Marvel Studios nikt nie chciał udzielić na ten temat komentarza.

Jac Schaeffer napisała do tej pory scenariusze do czterech filmów. Spod jej pióra wyszedł TiMER, krótkometrażowy Mr. Stache oraz Kraina lodu: Przygoda Olafa. W roku bieżącym premierę będzie miała komedia Nasty Women.

Jestem niesamowicie ciekaw, co z tego wyjdzie. Filmowa Black Widow (nie pierwsza w historii Marvel Comics), w którą wciela się Scarlett Johansson, pierwszy raz pojawiła się w 1964 roku na łamach komiksu Tales of Suspense #52. Na dużych ekranach debiutowała w Iron Manie 2. Orientacyjna data premiery oraz szczegóły dotyczące filmu nie są na tę chwilę znane. Produkcja ponoć jeszcze niedostała zielonego światła. Biorąc pod uwagę obecną rozpoznawalność filmowej Natashy, można śmiało zakładać, że projekt prędzej czy później uderzy do kin. W końcu ma na pokładzie jedno z najmocniejszych kobiecych nazwisk w Hollywood, czyli Johansson.

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Czarne Lusterko od Netflix Polska podbija YouTube

Czarne Lusterko od Netflix Polska podbija YouTube

Komiks The End of the Fucking World (Charles Forsman/Fantagraphics)
8/10

Koniec jebanego świata – recenzja komiksu The End of the Fucking World