nowy papież the new pope 2019 zwiastun trailer serial hbo go
in

SUPER!SUPER!

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież

Dzisiejszy dzień obfituje w zwiastuny świetnie zapowiadających się widowisk. Pojawiła się nowa zapowiedź Jokera i szybko zdjęty zwiastun filmu Christophera Nolana Tenet. Do tego grona dołączyła zajawka serialu Nowy papież – kontynuacji Młodego papieża.

Młody papież wzbudził mnóstwo kontrowersji, a Nowy papież jeszcze przed premierą narobił ich niemniej plażowymi zdjęciami z planu serialu z byłym papieżem w roli głównej (ten motyw przewija się w zajawce). Koprodukcja HBO, Sky Atlantic i Canal+ zapowiada się równie mocno. Chociaż w serialu zobaczymy nowego papieża, w którego wcielił się John Malkovich, to nie zabraknie Jude’a Lawa, który w Młodym papieżu zasiadał na tronie Piotrowym.

Na kontynuację kazano nam chwilę czekać, bo pierwszy sezon zadebiutował jesienią 2016 roku. Dokładna data premiery Nowego papieża wciąż nie jest znana, ale powinniśmy się spodziewać widowiska jeszcze w 2019 roku. Młodego papieża, docenionego przez widzów i krytyków, możecie obejrzeć w Polsce na HBO GO.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

tenet film zwiastun christopher nolan trailer teaser filmu
1:13

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana

The Spy netflix serial zwiastun szpieg Sacha Baron Cohen

The Spy, czyli Sacha Baron Cohen na poważnie – zwiastun