https://www.youtube.com/watch?v=TAOD50blOKk
in

SUPER!SUPER!

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież

Dzisiejszy dzień obfituje w zwiastuny świetnie zapowiadających się widowisk. Pojawiła się nowa zapowiedź Jokera i szybko zdjęty zwiastun filmu Christophera Nolana Tenet. Do tego grona dołączyła zajawka serialu Nowy papież – kontynuacji Młodego papieża.

Młody papież wzbudził mnóstwo kontrowersji, a Nowy papież jeszcze przed premierą narobił ich niemniej plażowymi zdjęciami z planu serialu z byłym papieżem w roli głównej (ten motyw przewija się w zajawce). Koprodukcja HBO, Sky Atlantic i Canal+ zapowiada się równie mocno. Chociaż w serialu zobaczymy nowego papieża, w którego wcielił się John Malkovich, to nie zabraknie Jude’a Lawa, który w Młodym papieżu zasiadał na tronie Piotrowym.

Na kontynuację kazano nam chwilę czekać, bo pierwszy sezon zadebiutował jesienią 2016 roku. Dokładna data premiery Nowego papieża wciąż nie jest znana, ale powinniśmy się spodziewać widowiska jeszcze w 2019 roku. Młodego papieża, docenionego przez widzów i krytyków, możecie obejrzeć w Polsce na HBO GO.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

tenet film zwiastun christopher nolan trailer teaser filmu

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana

The Spy netflix serial zwiastun szpieg Sacha Baron Cohen

The Spy, czyli Sacha Baron Cohen na poważnie – zwiastun