Shogun oglądaj online serial disney

Habemus papam! Mamy zwiastun serialu Nowy papież

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

https://www.youtube.com/watch?v=TAOD50blOKk

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Dzisiejszy dzień obfituje w zwiastuny świetnie zapowiadających się widowisk. Pojawiła się nowa zapowiedź Jokera i szybko zdjęty zwiastun filmu Christophera Nolana Tenet. Do tego grona dołączyła zajawka serialu Nowy papież – kontynuacji Młodego papieża.

Młody papież wzbudził mnóstwo kontrowersji, a Nowy papież jeszcze przed premierą narobił ich niemniej plażowymi zdjęciami z planu serialu z byłym papieżem w roli głównej (ten motyw przewija się w zajawce). Koprodukcja HBO, Sky Atlantic i Canal+ zapowiada się równie mocno. Chociaż w serialu zobaczymy nowego papieża, w którego wcielił się John Malkovich, to nie zabraknie Jude’a Lawa, który w Młodym papieżu zasiadał na tronie Piotrowym.

Na kontynuację kazano nam chwilę czekać, bo pierwszy sezon zadebiutował jesienią 2016 roku. Dokładna data premiery Nowego papieża wciąż nie jest znana, ale powinniśmy się spodziewać widowiska jeszcze w 2019 roku. Młodego papieża, docenionego przez widzów i krytyków, możecie obejrzeć w Polsce na HBO GO.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x