obama netflix obama
Rodzina Obamów (Wikimedia)
in

SUPER!SUPER!

Barack i Michelle Obama na Netfliksie niekoniecznie politycznie

Jak zapewne wielu z Was wie, Netflix podpisał z Barackiem Obamą i Michelle Obamą niecodzienny kontrakt. Były prezydent i jego żona w maju zobligowali się do wyprodukowania dla serwisu szeregu widowisk.

Jak podaje CNN niekoniecznie będą to produkcje polityczne. Główny specjalista do spraw treści Netflixa Ted Sarandos powiedział, Obamowie chcą tworzyć opowieści, pasujące do rzeczy, które robili podczas prezydentury, ale również bazujące na doświadczeniach z całego życia. Sarandos dodał, że celują z treściami na takie tematy, jak sport, styl życia i odżywianie. W pierwotnym komunikacie podawał, iż były prezydent i pierwsza dama spoglądają w kierunku filmów i telewizji oraz beletrystyki i literatury faktu.

Umowa pomiędzy Obamami a Netflixem oficjalnie została ogłoszona w maju.

Wtedy para oświadczyła, że chce wykorzystać moc opowieści w celu promowania wspólnych wartości. Donoszono, iż para prawdopodobnie pojawi się przed kamerą w charakterze moderatorów i gospodarzy różnych programów. Sarandos dodał, iż nie będziemy musieli długo czekać na kolejne ogłoszenia, gdyż na ten temat będzie miał więcej do powiedzenia jeszcze w tym roku.

New York Post podawał, iż umowa pomiędzy medialnym gigantem a parą prezydencką może oscylować w okolicy 50 milionów dolarów.

[interaction id=”5be72af1dce847d0393359a5″]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

anime netflix Carole and Tuesday Shinichiro Watanabe cowboy bebop

Twórca anime Cowboy Bebop zapowiada Carole and Tuesday dla Netflixa

Chilling Adventures of Sabrina serial Chilling Adventures of Sabrina netflix Chilling Adventures of Sabrina 2018 Chilling Adventures of Sabrina online pl
8/10

Chilling Adventures of Sabrina – sezon 1 – druga recenzja serialu Netflixa