Obsesja Eve sezon 3 zwiastun
Zwiastun trzeciego sezonu Obsesji Eve
in

SUPER!SUPER!

Obsesja Eve – sezon trzeci i najgorsze rozstanie w dziejach

https://www.youtube.com/watch?v=uJCxUaClpzE

Obsesja Eve wraca za dwa tygodnie z trzecim sezonem. Zwiastun zapowiada jeszcze więcej dobrej i morderczej zabawy pomiędzy Eve a Villanelle.

Obsesja Eve to serial BBC America, który opowiada o znudzonej swoją pracą Eve (w tej roli Sandra Oh), agentką MI5 siedzącą przede wszystkim nad papierami. Jej życie na nowo nabiera smaku, kiedy trafia na ślad seryjnej zabójczyni, mocno zaburzonej Villanelle (Jodie Comer). Przez dwa sezony kobiety prowadziły między sobą niebezpieczną grę, która w trzecim sezonie będzie trwała w najlepsze.

W Polsce Obsesję Eve możecie oglądać w serwisie HBO GO. Trzeci sezon będzie miał premierę już za kilka dni – 12 kwietnia.

Oglądaj serial Obsesja Eve w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

disney plus w europie europa

Disney Plus w Europie: 5 milionów pobrań w pierwszy dzień

corona zombies film o koronawirusie

Corona Zombies, czyli pierwszy film, który zarobi na koronawirusie