Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?
Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina? (Disney)
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?

Disney może spać spokojnie. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi to kawał solidnego kina. Za granicą film jest obecnie oceniany lepiej niż Przebudzenie mocy. Wszystko wskazuje na to, że warto dać zarobić kinom.

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi na Metacritic są bardzo dobre. Widowisko zostało ocenione już 49 razy. Z czego zaledwie 3 recenzje są mieszane, a reszta pozytywna. Produkcja uzyskała średnią 8.5/10. Dla porównania Łotr 1. skończył ze średnią 6.5/10 (przy 51 recenzjach), a Przebudzenie mocy 8.1/10 (przy 54 recenzjach).

Z kolei oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zebrane przez rodzimy serwis Mediakrytyk są nieco chłodniejsze. Do tej pory zebrano 11 opinii, z czego zaledwie 8 zawierało ocenę. Film na dziś ma średnią 7.8/10.

Zebrałem dla Was również recenzje youtuberów, którzy na co dzień zajmują się ocenianiem filmów. Są pod wrażeniem, chociaż twierdzą, iż nie jest to produkcja idealna.

https://www.youtube.com/watch?v=-JA2ORq2xVs

Przyznaję, że trochę się bałem. Nie jestem fanem Riana Johnsona, ale wygląda na to, że uniósł ciężar Gwiezdnych wojen i wysmażył nam kolejną świetną część sagi.

Źródło: Metacritic, Mediakrytyk

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix i marvel the punisher sezon 2

Netflix i Marvel przygotują drugi sezon serialu The Punisher?

kobiety mafii zwiastun

Zwiastun filmu Kobiety mafii wymyka się schematom