Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 42 wyświetleń
1 min czytania
Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina? (Disney)

Disney może spać spokojnie. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi to kawał solidnego kina. Za granicą film jest obecnie oceniany lepiej niż Przebudzenie mocy. Wszystko wskazuje na to, że warto dać zarobić kinom.

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi na Metacritic są bardzo dobre. Widowisko zostało ocenione już 49 razy. Z czego zaledwie 3 recenzje są mieszane, a reszta pozytywna. Produkcja uzyskała średnią 8.5/10. Dla porównania Łotr 1. skończył ze średnią 6.5/10 (przy 51 recenzjach), a Przebudzenie mocy 8.1/10 (przy 54 recenzjach).

Z kolei oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zebrane przez rodzimy serwis Mediakrytyk są nieco chłodniejsze. Do tej pory zebrano 11 opinii, z czego zaledwie 8 zawierało ocenę. Film na dziś ma średnią 7.8/10.

Zebrałem dla Was również recenzje youtuberów, którzy na co dzień zajmują się ocenianiem filmów. Są pod wrażeniem, chociaż twierdzą, iż nie jest to produkcja idealna.


https://www.youtube.com/watch?v=-JA2ORq2xVs


Przyznaję, że trochę się bałem. Nie jestem fanem Riana Johnsona, ale wygląda na to, że uniósł ciężar Gwiezdnych wojen i wysmażył nam kolejną świetną część sagi.

Źródło: Metacritic, Mediakrytyk

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x