Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?
Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina? (Disney)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SEXYSEXY WTF?!WTF?!

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi. Warto iść do kina?

Disney może spać spokojnie. Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi to kawał solidnego kina. Za granicą film jest obecnie oceniany lepiej niż Przebudzenie mocy. Wszystko wskazuje na to, że warto dać zarobić kinom.

Oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi na Metacritic są bardzo dobre. Widowisko zostało ocenione już 49 razy. Z czego zaledwie 3 recenzje są mieszane, a reszta pozytywna. Produkcja uzyskała średnią 8.5/10. Dla porównania Łotr 1. skończył ze średnią 6.5/10 (przy 51 recenzjach), a Przebudzenie mocy 8.1/10 (przy 54 recenzjach).

Z kolei oceny filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi zebrane przez rodzimy serwis Mediakrytyk są nieco chłodniejsze. Do tej pory zebrano 11 opinii, z czego zaledwie 8 zawierało ocenę. Film na dziś ma średnią 7.8/10.

Zebrałem dla Was również recenzje youtuberów, którzy na co dzień zajmują się ocenianiem filmów. Są pod wrażeniem, chociaż twierdzą, iż nie jest to produkcja idealna.

Przyznaję, że trochę się bałem. Nie jestem fanem Riana Johnsona, ale wygląda na to, że uniósł ciężar Gwiezdnych wojen i wysmażył nam kolejną świetną część sagi.

Źródło: Metacritic, Mediakrytyk

Chcesz więcej takich tekstów? Wesprzyj nas przez PayPal. Wpłacając darowiznę możesz zadać pytanie lub zaproponować temat.

Znajdź nas na Facebooku

netflix i marvel the punisher sezon 2

Netflix i Marvel przygotują drugi sezon serialu The Punisher?

kobiety mafii zwiastun

Zwiastun filmu Kobiety mafii wymyka się schematom