october faction netflix serial zwiastun
Zwiastun serialu October Faction (Netflix)
in

SUPER!SUPER!

October Faction to serial Netflixa o rodzinie walczącej z potworami

Locke & Key to niejedyny serial na podstawie komiksów, który zadebiutuje na Netfliksie w najbliższych tygodniach. Dołączy do niego inna fantastycznonaukowa produkcja z elementami horroru, czyli October Faction.

October Faction to adaptacja komiksu Steve’a Nilesa, autora 30 dni nocy. Showrunnerem widowiska jest Damian Kindler, który poprzednio pracował nad serialem Krypton. Tym razem przyłożył rękę do historii o rodzinie łowców potworów. Fred (JC MacKenzie) oraz Deloris Allenowie (Tamara Taylor) ukrywają swoje tożsamości przed ludźmi z małego miasteczka, gdyż są członkami tajnego syndykatu, podczas gdy ich nastoletnie dzieci, bliźnięta Geoff (Gabriel Darku) i Viv (Aurora Burghart), przeżywają własne przygody.

Miejmy nadzieję, że October Faction będzie lepsze niż zwiastun serialu, bo ten niestety miejscami nie zachwyca. Produkcja wygląda na niektórych ujęciach wręcz beznadziejnie tanio i gdyby to był serial o niebezpiecznych rekinach, to prędzej postawiłbym go obok Rekinado niż obok Szczęk.

Sześcioodcinkowy serial zadebiutuje na Netfliksie już niedługo, bo 23 stycznia 2020 roku i wtedy będziemy mogli sprawdzić, czy widowisko ostatecznie okaże się lepsze niż jego zapowiedź.

Oglądaj serial October Faction w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Locke & Key serial netflix zwiastun 2020

Locke & Key, czyli rodzina w magicznych opałach zawita na Netflix

dragon ball najlepsze walki 10 najlepszych walk

10 najlepszych walk w Dragon Ball