in

SUPER!SUPER!

Od nowa – nowy miniserial HBO z Nicole Kidman i Hughem Grantem

Od nowa serial hbo
Zwiastun serialu Od nowa (HBO)

https://www.youtube.com/watch?v=zG1ZQERAlGQ

HBO ma rękę do miniseriali i wiele wskazuje na to, że Od nowa (The Undoing) będzie kolejnym hitem.

Już na pierwszy rzut oka Od nowa przykuwa uwagę, szczególnie obsadą. W głównej roli wystąpiła Nicole Kidman, a jej serialowym mężem został Hugh Grant. Dwa takie duże nazwiska w obsadzie serialu, to znak, iż przynajmniej od strony aktorskiej będzie dobrze.

Od nowa to adaptacja powieści Jean Hanff Korelitz Nie chciałaś wiedzieć. Historia opowiada o odnoszącej sukcesy, Grace i Jonathanie Fraserach. Mogłoby się wydawać, że wspólnie żyją życiem ze swoich marzeń. Niestety wszystko, co piękne, kiedyś musi się skończyć. Grace jest uznaną terapeutką i właśnie kończy swoją pierwszą książkę (poradnik dla kobiet), ale kilka tygodni przed publikacją jej mąż znika. Nagle jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdyż afera z nim związana ma charakter publiczny. Ponadto nowa znajoma Grace zostaje znaleziona martwa, a policja puka do jej drzwi. Kobieta staje przed wyzwaniem, którym jest ułożenie życia od nowa, bez męża, dla siebie i ich syna.

Za widowiskiem stoi David E. Kelly, bez którego nie powstałyby świetne Wielkie kłamstewka, w których Kidman wcieliła się w maltretowaną żonę. Reżyserką Od nowa jest Susanne Bier, która wcześniej nakręciła m.in. Nocnego recepcjonistę.

Od nowa będzie zamkniętą w sześciu odcinkach historią. Serial zadebiutuje na HBO i HBO GO w maju. Widowisko zapowiada się na mocne połączenie dramatu psychologicznego z kryminałem i biorąc pod uwagę jakość poprzednich seriali HBO, nie wypada przynajmniej nie sprawdzić tej produkcji. Ja czekam z nadzieją, że dostaniemy coś mocnego i wciągającego.

Oglądaj Od nowa na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wiedźmin lata 90 herkules mod ciri resident evil 2

Zobacz, jak wyglądałby Wiedźmin w stylu Herkulesa z lat 90. i Ciri w Resident Evil

powinność/wstyd giri/haji serial netflix recenzja
5/10

Powinność/Wstyd (Giri/Haji) – sezon 1 – recenzja serialu