Od nowa serial hbo
Zwiastun serialu Od nowa (HBO)
in

SUPER!SUPER!

Od nowa – nowy miniserial HBO z Nicole Kidman i Hughem Grantem

HBO ma rękę do miniseriali i wiele wskazuje na to, że Od nowa (The Undoing) będzie kolejnym hitem.

Już na pierwszy rzut oka Od nowa przykuwa uwagę, szczególnie obsadą. W głównej roli wystąpiła Nicole Kidman, a jej serialowym mężem został Hugh Grant. Dwa takie duże nazwiska w obsadzie serialu, to znak, iż przynajmniej od strony aktorskiej będzie dobrze.

Od nowa to adaptacja powieści Jean Hanff Korelitz Nie chciałaś wiedzieć. Historia opowiada o odnoszącej sukcesy, Grace i Jonathanie Fraserach. Mogłoby się wydawać, że wspólnie żyją życiem ze swoich marzeń. Niestety wszystko, co piękne, kiedyś musi się skończyć. Grace jest uznaną terapeutką i właśnie kończy swoją pierwszą książkę (poradnik dla kobiet), ale kilka tygodni przed publikacją jej mąż znika. Nagle jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdyż afera z nim związana ma charakter publiczny. Ponadto nowa znajoma Grace zostaje znaleziona martwa, a policja puka do jej drzwi. Kobieta staje przed wyzwaniem, którym jest ułożenie życia od nowa, bez męża, dla siebie i ich syna.

Za widowiskiem stoi David E. Kelly, bez którego nie powstałyby świetne Wielkie kłamstewka, w których Kidman wcieliła się w maltretowaną żonę. Reżyserką Od nowa jest Susanne Bier, która wcześniej nakręciła m.in. Nocnego recepcjonistę.

Od nowa będzie zamkniętą w sześciu odcinkach historią. Serial zadebiutuje na HBO i HBO GO w maju. Widowisko zapowiada się na mocne połączenie dramatu psychologicznego z kryminałem i biorąc pod uwagę jakość poprzednich seriali HBO, nie wypada przynajmniej nie sprawdzić tej produkcji. Ja czekam z nadzieją, że dostaniemy coś mocnego i wciągającego.

Oglądaj Od nowa na HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

wiedźmin lata 90 herkules mod ciri resident evil 2

Zobacz, jak wyglądałby Wiedźmin w stylu Herkulesa z lat 90. i Ciri w Resident Evil

powinność/wstyd giri/haji serial netflix recenzja
5/10

Powinność/Wstyd (Giri/Haji) – sezon 1 – recenzja serialu