Odwilż serial HBO Polska
Odwilż (HBO Polska)
in

SUPER!SUPER!

Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO

Wielkimi krokami zbliża się Odwilż. Wataha czy Ślepnąc od świateł to doskonałe przykłady tego, że na polskie seriale od HBO czekać warto.

Odwilż to serial HBO, w którym zobaczymy Katarzynę Wajdę w głównej roli. Aktorkę mogliśmy zobaczyć wcześniej w serialach Stulecie Winnych i Kruk. Szepty słychać po zmroku. Tym razem wciela się w szczecińską policjantkę, która prowadzi śledztwo w sprawie młodej kobiety wyłowionej z Odry na przełomie zimy i wiosny.

Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu. – Tak fabułę Odwilży nakreśla HBO.

Za scenariusz serialu odpowiada Marta Szymanek, która pracowała nad Watahą i Prawem Agaty. Reżyserem Odwilży jest Xawery Żuławski, który poza filmami, kręcił również seriale Diagnoza, Druga szansa, Krew z krwi czy Tancerzy. Zdjęcia do serialu właśnie rozpoczęły się w Szczecinie i mają zakończyć się w maju.

HBO udostępniło również trzy pierwsze zdjęcia z Odwilży, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Insatiable sezon 3

Insatiable skasowane? Mamy nową wiadomość o serialu Netflixa

serial run 2020 hbo go

Run to nowy serial romantyczny od HBO, który warto mieć na oku