Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 23 wyświetleń
1 min czytania
Odwilż (HBO Polska)

Wielkimi krokami zbliża się Odwilż. Wataha czy Ślepnąc od świateł to doskonałe przykłady tego, że na polskie seriale od HBO czekać warto.

Odwilż to serial HBO, w którym zobaczymy Katarzynę Wajdę w głównej roli. Aktorkę mogliśmy zobaczyć wcześniej w serialach Stulecie Winnych i Kruk. Szepty słychać po zmroku. Tym razem wciela się w szczecińską policjantkę, która prowadzi śledztwo w sprawie młodej kobiety wyłowionej z Odry na przełomie zimy i wiosny.

Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu. – Tak fabułę Odwilży nakreśla HBO.

Za scenariusz serialu odpowiada Marta Szymanek, która pracowała nad Watahą i Prawem Agaty. Reżyserem Odwilży jest Xawery Żuławski, który poza filmami, kręcił również seriale Diagnoza, Druga szansa, Krew z krwi czy Tancerzy. Zdjęcia do serialu właśnie rozpoczęły się w Szczecinie i mają zakończyć się w maju.

HBO udostępniło również trzy pierwsze zdjęcia z Odwilży, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x