Odwilż serial HBO Polska
Odwilż (HBO Polska)
in

SUPER!SUPER!

Odwilż coraz bliżej. Mamy materiały z nowego polskiego serialu HBO

Wielkimi krokami zbliża się Odwilż. Wataha czy Ślepnąc od świateł to doskonałe przykłady tego, że na polskie seriale od HBO czekać warto.

Odwilż to serial HBO, w którym zobaczymy Katarzynę Wajdę w głównej roli. Aktorkę mogliśmy zobaczyć wcześniej w serialach Stulecie Winnych i Kruk. Szepty słychać po zmroku. Tym razem wciela się w szczecińską policjantkę, która prowadzi śledztwo w sprawie młodej kobiety wyłowionej z Odry na przełomie zimy i wiosny.

Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu. – Tak fabułę Odwilży nakreśla HBO.

Za scenariusz serialu odpowiada Marta Szymanek, która pracowała nad Watahą i Prawem Agaty. Reżyserem Odwilży jest Xawery Żuławski, który poza filmami, kręcił również seriale Diagnoza, Druga szansa, Krew z krwi czy Tancerzy. Zdjęcia do serialu właśnie rozpoczęły się w Szczecinie i mają zakończyć się w maju.

HBO udostępniło również trzy pierwsze zdjęcia z Odwilży, które możecie obejrzeć w poniższej galerii.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Insatiable sezon 3

Insatiable skasowane? Mamy nową wiadomość o serialu Netflixa

serial run 2020 hbo go

Run to nowy serial romantyczny od HBO, który warto mieć na oku