The Boys sezon 4

Ogłoszono kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen

Dariusz Filipek
1 min czytania
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (Disney/Lucas)

Z ostatniej chwili

Gwiazdą niezatytułowanego jeszcze serialu został Diego Luna. Aktor ponownie wcieli się w Cassiana Andora, któremu użyczył twarzy w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Z uwagi na wydarzenia, mające miejsce w widowisku sprzed dwóch lat, serial ma być prequelem Łora 1.

Odcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie streamingowej DisneyaDisney Plus. Będzie to drugi serial aktorski na tej platformie po The Mandalorian, którego twórcą jest reżyser Iron Mana, Joe Favreau.

- Reklama -
Ad image

Diego Lunę będziecie mogli zobaczyć wcześniej w innym serialu. Za tydzień na Netfliksie odbędzie się premiera Narcos: Meksyk, gdzie zagrał Felixa Gallardo – szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Recenzję serialu możecie od kilku dni czytać na Popkulturystach.

Powrót do uniwersum Gwiezdnych wojen jest dla mnie czymś wyjątkowym – powiedział aktor, dodając – Mam wiele wspomnień świetnej pracy, której dokonaliśmy poprzednio i znajomości, które nawiązałem podczas tej podróży. Przed nami fantastyczna przygoda. Nowy format daje nam szansę głębszej eksploracji tej postaci.

Produkcja serialu rozpocznie się w przyszłym roku. We wczesnej fazie przygotowań są również inne seriale osadzone w świecie Gwiezdnych wojen.

Źródło: The Hollywood Reporter

[interaction id=”5be58e513cea7815ca552ece”]

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz