diego luna serial gwiezdne wojny łotr 1 disney plus Cassian Andor
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (Disney/Lucas)
in

Ogłoszono kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen

Gwiazdą niezatytułowanego jeszcze serialu został Diego Luna. Aktor ponownie wcieli się w Cassiana Andora, któremu użyczył twarzy w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Z uwagi na wydarzenia, mające miejsce w widowisku sprzed dwóch lat, serial ma być prequelem Łora 1.

Odcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie streamingowej DisneyaDisney Plus. Będzie to drugi serial aktorski na tej platformie po The Mandalorian, którego twórcą jest reżyser Iron Mana, Joe Favreau.

Diego Lunę będziecie mogli zobaczyć wcześniej w innym serialu. Za tydzień na Netfliksie odbędzie się premiera Narcos: Meksyk, gdzie zagrał Felixa Gallardo – szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Recenzję serialu możecie od kilku dni czytać na Popkulturystach.

Powrót do uniwersum Gwiezdnych wojen jest dla mnie czymś wyjątkowym – powiedział aktor, dodając – Mam wiele wspomnień świetnej pracy, której dokonaliśmy poprzednio i znajomości, które nawiązałem podczas tej podróży. Przed nami fantastyczna przygoda. Nowy format daje nam szansę głębszej eksploracji tej postaci.

Produkcja serialu rozpocznie się w przyszłym roku. We wczesnej fazie przygotowań są również inne seriale osadzone w świecie Gwiezdnych wojen.

Źródło: The Hollywood Reporter

[interaction id=”5be58e513cea7815ca552ece”]

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Mowgli: Legenda dżungli

Mowgli: Legenda dżungli – kit czy strategia?

disney plus polska bob iger 21st century fox hulu

Hulu i Disney Plus mają pojawić się w Europie