diego luna serial gwiezdne wojny łotr 1 disney plus Cassian Andor
Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie (Disney/Lucas)
in

Ogłoszono kolejny serial osadzony w świecie Gwiezdnych wojen

Gwiazdą niezatytułowanego jeszcze serialu został Diego Luna. Aktor ponownie wcieli się w Cassiana Andora, któremu użyczył twarzy w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Z uwagi na wydarzenia, mające miejsce w widowisku sprzed dwóch lat, serial ma być prequelem Łora 1.

Odcinkowa produkcja zadebiutuje na platformie streamingowej DisneyaDisney Plus. Będzie to drugi serial aktorski na tej platformie po The Mandalorian, którego twórcą jest reżyser Iron Mana, Joe Favreau.

Diego Lunę będziecie mogli zobaczyć wcześniej w innym serialu. Za tydzień na Netfliksie odbędzie się premiera Narcos: Meksyk, gdzie zagrał Felixa Gallardo – szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Recenzję serialu możecie od kilku dni czytać na Popkulturystach.

Powrót do uniwersum Gwiezdnych wojen jest dla mnie czymś wyjątkowym – powiedział aktor, dodając – Mam wiele wspomnień świetnej pracy, której dokonaliśmy poprzednio i znajomości, które nawiązałem podczas tej podróży. Przed nami fantastyczna przygoda. Nowy format daje nam szansę głębszej eksploracji tej postaci.

Produkcja serialu rozpocznie się w przyszłym roku. We wczesnej fazie przygotowań są również inne seriale osadzone w świecie Gwiezdnych wojen.

Źródło: The Hollywood Reporter

[interaction id=”5be58e513cea7815ca552ece”]

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Mowgli: Legenda dżungli

Mowgli: Legenda dżungli – kit czy strategia?

disney plus polska bob iger 21st century fox hulu

Hulu i Disney Plus mają pojawić się w Europie