Oh In-hye Alien Huang Ashina Sei
Nie żyją Oh In-hye, Alien Huang, Ashina Sei
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK

Samobójstwa 36-latków. Nie żyje trójka azjatyckich aktorów

Mamy trzy straszne wiadomości, które zbiegły się w czasie. Trójka azjatyckich aktorów popełniła samobójstwa. Wszyscy mieli po 36 lat.

Trzy samobójstwa azjatyckich 36-latków nieprzyjemnie zbiegły się w czasie – zmarła koreańska aktorka Oh In-hye, tajwański aktor Alien Huang oraz japońska aktorka Ashina Sei. Samobójstwa nie są ze sobą powiązane. To po prostu smutna seria.

Oh In-hye
Oh In-hye

Koreańska aktorka Oh In-hye zmarła w poniedziałek z powodu zatrzymania krążenia. Przyjaciółka znalazła ją nieprzytomną w domu Oh In-hye. Po przewiezieniu do szpitala stwierdzono, iż powoli dochodzi do siebie, ale już się nie obudziła.

Okoliczności jej śmierci nie zostały jeszcze ogłoszone przez koronera, a dochodzenie wciąż trwa. Jednak podejrzewa się, że zmarła w wyniku samobójstwa. Na tę chwilę policja nie znalazła żadnych dowodów, które mogłyby wskazywać morderstwo. Nie ma również oznak włamania. Wiemy jednak, iż 36-letnia kobieta cierpiała na depresję.

Oh In-hye debiutowała w filmie “Sin of a Family”. Poza karierą filmową prowadziła także kanał na YouTube, gdzie skupiała się na tematach urody i mody.

Alien Huang
Alien Huang

Tajwański aktor i piosenkarz Alien Huang również miał 36 lat w dniu śmierci. Policja potwierdziła, że jego ciało zostało znalezione w środę rano w jego domu. Na tę chwilę nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci artysty. Lokalne media opublikowały wiele szczegółów, które czekają na potwierdzenie. Aktor miał zostać znaleziony w bluzce, ale bez bielizny, a na podłodze odkryto plamy krwi. Leżał na korytarzu przed łazienką. Podano również, iż wanna była wypełniona wodą, a klimatyzacja została wyłączona. Nie znaleziono narkotyków, alkoholu ani śladów włamania.

Nagranie z kamery bezpieczeństwa pokazuje, że Huang wrócił do domu we wtorek o 19:15 i już z niego nie wyszedł. Jego ojciec przybył około godziny 11:00 i odkrył, że jego syn leży nieruchomo na podłodze. Następnie wezwał policję. Ostatnia aktywność zmarłego aktora miała miejsce 15 września, kiedy opublikował wpis na Instagramie, pokazujący, że bawi się z psem.

Był członkiem chłopięcego zespołu HC3 w Japonii, a także tajwańskiego zespołu Cosmo. Wystąpił w filmach “Din Tao: Leader of the Parade” czy “Acting out of Love”. Najbardziej był znany z grania w dramach “100% Entertainment” oraz “Mr. Player”. Od 2008 roku tworzył markę odzieżową Alien Evolution Studio.

Ashina Sei
Ashina Sei

Ashina Sei była uznaną japońską aktorką. W poniedziałek została znaleziona martwa w mieszkaniu w Tokio. Zarówno policja, jak i jej agencja potwierdzili, że zmarła w wyniku samobójstwa. Nie znaleziono listu pożegnalnego, nieznany jest również motyw. Jej ciało zostało znalezione przez brata, który zaniepokoił się po tym, gdy przestała odpowiadać na telefony i wiadomości 13 września.

36-latka zaczynała karierę w Tokio jako modelka. Jako aktorka zadebiutowała w 2002 roku w dramacie stacji TBS “The Tail of Happiness”. Pokonując prawie 800 kandydatów, Ashina została obsadzona w głównej roli w dramacie historycznym “Jedwab” z 2007 roku. W ostatnim dziesięcioleciu zagrała w licznych serialach i filmach, w tym główną rolę w dramacie „Nanase: The Psychic Wanderers”. Od 2017 roku występowała w popularnym serialu „Aibo : Tokyo Detective Duo”, który w październiku wróci z dziewiętnastym sezonem. Pracowała również jako aktorka głosowa.

Śmierć Ashiny to kolejna taka tragedia z czarnej serii samobójstw wśród japońskich artystów. W lipcu na swoje życie targnął się Haruma Miura, a w maju gwiazda reality show Hana Kimura.

Źródło: Variety (1,2,3)

Jeśli masz myśli samobójcze nie obawiaj się skontaktować ze specjalistą. To może naprawdę pomóc w Twojej sytuacji. Możesz skorzystać z bezpłatnej Linii Wsparcia Fundacji ITAKA, która działa pod darmowym numerem telefonu 800702222.

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

the mandalorian sezon 2 zwiastun gdzie obejrzeć data premiery

“The Mandalorian” – drugi sezon dostał zwiastun, ale serialu nadal nie obejrzymy w Polsce

paramount plus

Paramount+ zastąpi CBS All Access i pojawi się na całym świecie