Oh In-hye Alien Huang Ashina Sei
Nie żyją Oh In-hye, Alien Huang, Ashina Sei
in

SMUTNESMUTNE SZOKSZOK OkropneOkropne

Samobójstwa 36-latków. Nie żyje trójka azjatyckich aktorów

Mamy trzy straszne wiadomości, które zbiegły się w czasie. Trójka azjatyckich aktorów popełniła samobójstwa. Wszyscy mieli po 36 lat.

Trzy samobójstwa azjatyckich 36-latków nieprzyjemnie zbiegły się w czasie – zmarła koreańska aktorka Oh In-hye, tajwański aktor Alien Huang oraz japońska aktorka Ashina Sei. Samobójstwa nie są ze sobą powiązane. To po prostu smutna seria.

Oh In-hye
Oh In-hye

Koreańska aktorka Oh In-hye zmarła w poniedziałek z powodu zatrzymania krążenia. Przyjaciółka znalazła ją nieprzytomną w domu Oh In-hye. Po przewiezieniu do szpitala stwierdzono, iż powoli dochodzi do siebie, ale już się nie obudziła.

Okoliczności jej śmierci nie zostały jeszcze ogłoszone przez koronera, a dochodzenie wciąż trwa. Jednak podejrzewa się, że zmarła w wyniku samobójstwa. Na tę chwilę policja nie znalazła żadnych dowodów, które mogłyby wskazywać morderstwo. Nie ma również oznak włamania. Wiemy jednak, iż 36-letnia kobieta cierpiała na depresję.

Oh In-hye debiutowała w filmie “Sin of a Family”. Poza karierą filmową prowadziła także kanał na YouTube, gdzie skupiała się na tematach urody i mody.

Alien Huang
Alien Huang

Tajwański aktor i piosenkarz Alien Huang również miał 36 lat w dniu śmierci. Policja potwierdziła, że jego ciało zostało znalezione w środę rano w jego domu. Na tę chwilę nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci artysty. Lokalne media opublikowały wiele szczegółów, które czekają na potwierdzenie. Aktor miał zostać znaleziony w bluzce, ale bez bielizny, a na podłodze odkryto plamy krwi. Leżał na korytarzu przed łazienką. Podano również, iż wanna była wypełniona wodą, a klimatyzacja została wyłączona. Nie znaleziono narkotyków, alkoholu ani śladów włamania.

Nagranie z kamery bezpieczeństwa pokazuje, że Huang wrócił do domu we wtorek o 19:15 i już z niego nie wyszedł. Jego ojciec przybył około godziny 11:00 i odkrył, że jego syn leży nieruchomo na podłodze. Następnie wezwał policję. Ostatnia aktywność zmarłego aktora miała miejsce 15 września, kiedy opublikował wpis na Instagramie, pokazujący, że bawi się z psem.

Był członkiem chłopięcego zespołu HC3 w Japonii, a także tajwańskiego zespołu Cosmo. Wystąpił w filmach “Din Tao: Leader of the Parade” czy “Acting out of Love”. Najbardziej był znany z grania w dramach “100% Entertainment” oraz “Mr. Player”. Od 2008 roku tworzył markę odzieżową Alien Evolution Studio.

Ashina Sei
Ashina Sei

Ashina Sei była uznaną japońską aktorką. W poniedziałek została znaleziona martwa w mieszkaniu w Tokio. Zarówno policja, jak i jej agencja potwierdzili, że zmarła w wyniku samobójstwa. Nie znaleziono listu pożegnalnego, nieznany jest również motyw. Jej ciało zostało znalezione przez brata, który zaniepokoił się po tym, gdy przestała odpowiadać na telefony i wiadomości 13 września.

36-latka zaczynała karierę w Tokio jako modelka. Jako aktorka zadebiutowała w 2002 roku w dramacie stacji TBS “The Tail of Happiness”. Pokonując prawie 800 kandydatów, Ashina została obsadzona w głównej roli w dramacie historycznym “Jedwab” z 2007 roku. W ostatnim dziesięcioleciu zagrała w licznych serialach i filmach, w tym główną rolę w dramacie „Nanase: The Psychic Wanderers”. Od 2017 roku występowała w popularnym serialu „Aibo : Tokyo Detective Duo”, który w październiku wróci z dziewiętnastym sezonem. Pracowała również jako aktorka głosowa.

Śmierć Ashiny to kolejna taka tragedia z czarnej serii samobójstw wśród japońskich artystów. W lipcu na swoje życie targnął się Haruma Miura, a w maju gwiazda reality show Hana Kimura.

Źródło: Variety (1,2,3)

Jeśli masz myśli samobójcze nie obawiaj się skontaktować ze specjalistą. To może naprawdę pomóc w Twojej sytuacji. Możesz skorzystać z bezpłatnej Linii Wsparcia Fundacji ITAKA, która działa pod darmowym numerem telefonu 800702222.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the mandalorian sezon 2 zwiastun gdzie obejrzeć data premiery

“The Mandalorian” – drugi sezon dostał zwiastun, ale serialu nadal nie obejrzymy w Polsce

paramount plus

Paramount+ zastąpi CBS All Access i pojawi się na całym świecie