on the rocks film apple tv
Film "On the Rocks" zmierza na Apple TV+
in

“On the Rocks” od Sofii Coppoli, czyli komediodramat o niepewnym związku wkrótce na Apple TV+

Reżyserka “Przekleństw niewinności” i “Między słowami” wraca z nowym filmem, który trafi na Apple TV+. “On the Rocks” zapowiedziano jako słodko-gorzką komedię traktującą o związkach.

Apple pochwaliło się pierwszym zwiastunem filmu “On the Rocks”. Historia skupi się na nowojorskiej matce i pisarce, Laurze (w tej roli Rashida Jones), która zwraca się do ojca-playboya, Felixa (Bill Murray), gdy kobietę nawiedzają wątpliwości co do jej małżeństwa z Deanem (Marlon Wayans). Dwójka zaczyna śledzić mężczyznę, którego podejrzewają o romans.

Sofia Coppola nie tylko wyreżyserowała, ale również napisała scenariusz do filmu. Poza Billem Murrayem, Rashifą Jones oraz Marlonem Wayansem w filmie zobaczymy Jessicę Henwick, Nadię Dajani, Natię Dune, Musto Pelinkovicci oraz Cliffa Samarę. Za produkcją stoi Apple oraz A24. “On the Rocks” pojawi się na Apple TV+ już w październiku.

Jest to jeden z wielu filmów, który zmierza na Apple TV+. Zapowiedziano również niezatytułowany jeszcze thriller szpiegowski z Idrisem Elbą. Pojawi się tam także “Palmer” z Justinem Timberlakem, “Snow Blind” z Jakem Gyllenhaalem, “Killers of the Flower Moon” od Martina Scorsese, w którym zagrają Leonardo DiCaprio oraz Robert De Niro, “Emancipation” z Willem Smithem, “Sharper” z Julainne Moore czy “The Sky is Everywhere” na podstawie bestsellera Jandy Nelson.

Oglądaj film “On the Rocks” w serwisie Apple TV+ >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Avatar: The Last Airbender netflix serial

Netflix niszczy serial “Avatar: The Last Airbender”?

Egzorcysta 2021 film Regan MacNeil

“Egzorcysta” wróci! Regan MacNeil znowu zostanie opętana przez diabła