on the rocks film apple tv
Film "On the Rocks" zmierza na Apple TV+
in

“On the Rocks” od Sofii Coppoli, czyli komediodramat o niepewnym związku wkrótce na Apple TV+

Reżyserka “Przekleństw niewinności” i “Między słowami” wraca z nowym filmem, który trafi na Apple TV+. “On the Rocks” zapowiedziano jako słodko-gorzką komedię traktującą o związkach.

Apple pochwaliło się pierwszym zwiastunem filmu “On the Rocks”. Historia skupi się na nowojorskiej matce i pisarce, Laurze (w tej roli Rashida Jones), która zwraca się do ojca-playboya, Felixa (Bill Murray), gdy kobietę nawiedzają wątpliwości co do jej małżeństwa z Deanem (Marlon Wayans). Dwójka zaczyna śledzić mężczyznę, którego podejrzewają o romans.

Sofia Coppola nie tylko wyreżyserowała, ale również napisała scenariusz do filmu. Poza Billem Murrayem, Rashifą Jones oraz Marlonem Wayansem w filmie zobaczymy Jessicę Henwick, Nadię Dajani, Natię Dune, Musto Pelinkovicci oraz Cliffa Samarę. Za produkcją stoi Apple oraz A24. “On the Rocks” pojawi się na Apple TV+ już w październiku.

Jest to jeden z wielu filmów, który zmierza na Apple TV+. Zapowiedziano również niezatytułowany jeszcze thriller szpiegowski z Idrisem Elbą. Pojawi się tam także “Palmer” z Justinem Timberlakem, “Snow Blind” z Jakem Gyllenhaalem, “Killers of the Flower Moon” od Martina Scorsese, w którym zagrają Leonardo DiCaprio oraz Robert De Niro, “Emancipation” z Willem Smithem, “Sharper” z Julainne Moore czy “The Sky is Everywhere” na podstawie bestsellera Jandy Nelson.

Oglądaj film “On the Rocks” w serwisie Apple TV+ >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Avatar: The Last Airbender netflix serial

Netflix niszczy serial “Avatar: The Last Airbender”?

Egzorcysta 2021 film Regan MacNeil

“Egzorcysta” wróci! Regan MacNeil znowu zostanie opętana przez diabła