oneplus telewizor
OnePlus z własnym telewizorem (źródło: OnePlus, stock; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY

Telewizor OnePlus może przyczynić się do wojny cenowej

Kiedy już wydawało się, że rynek telewizorów został ostatecznie zabetonowany, firma OnePlus postanowiła uszczknąć coś z tortu zarezerwowanego przede wszystkim dla Samsunga, LG, TCL czy Sony.

Telewizory są tanie, a jeśli na rynek wejdzie OnePlus, znane z zaciekłej walki cenowej, to najpewniej czekają nas w pewnej perspektywie kolejne obniżki. W chińskim przedsiębiorstwie jeszcze w zeszłym roku przebąkiwało się, że może wejść w ten segment technologiczny. Wiele wskazuje na to, że dotychczasowe plotki i domysły niedługo zmienią się w konkretny produkt.

Firma kojarzona do tej pory z produkcją smartfonów, młodsze dziecko BBK Electronics, do którego należy również marka Oppo, dziś świetnie radzi sobie finansowo. Tym samym można zakładać, że wejście w rynek telewizorów to również część przemyślanej strategii ukierunkowanej na sukces.

Co zaoferuje telewizor OnePlus?

Dziś ciężko powiedzieć, czy firma wystartuje z panelem OLED. Jednak istnieje prawdopodobieństwo, że jeden z modeli będzie oferowany z takim wyświetlaczem.

One Plus planuje wprowadzić swój telewizor w przynajmniej czterech rozmiarach: 43-calowym, 55-calowym, 65-calowym oraz 75-calowym. Ma oferować Bluetooth 5.0 i system Android TV, prawdopodobnie nieco zmieniony przez producenta, który mówi o “wyjątkowym wrażeniu” z obcowania z takowym.

Ponadto telewizor ma oferować dzisiejszy standard, czyli 4K HDR. Co doskonale pokazuje, że nie warto spodziewać się po firmie rewolucyjnych rozwiązań, a raczej walki cenowej. Jednak samej ceny telewizorów OnePlus jeszcze nie znamy.

Kiedy premiera telewizora OnePlus?

Według wiarygodnych źródeł serwisu My Smart Price telewizor OnePlus będzie miał premierę w ostatnim tygodniu września 2019 roku. Najpewniej będzie to 26 września.

Czy telewizor OnePlus pojawi się w Polsce?

Bardzo prawdopodobne. Firma ma wykorzystać panele dostarczone przez firmę TPV Technology Limited, która ściśle współpracuje m.in. z Philipsem i jedna z pięciu fabryk przedsiębiorstwa jest zlokalizowana w Polsce. Tym samym można już dziś bezpiecznie założyć, że telewizor OnePlus będzie miał do Polski bliżej niż dalej.

Początkowo firma chce wprowadzić swoje telewizory na rynek w Chinach, Stanach Zjednoczonych i Indiach. W ostatnim z krajów telewizor OnePlus będzie można nabyć przez lokalny Amazon.

Źródło: My Smart Price

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

quentin tarantino seksizm pewnego razu w hollywood

Czy Quentin Tarantino jest seksistą? Dziennikarze to sprawdzili

jupiter's legacy serial netflix

Josh Duhamel nie do poznania na planie serialu Jupiter’s Legacy