The Boys sezon 4

Operacja Bracia – Chris Evans w filmie Netflixa przemyci uchodźców

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Netflix zaprezentował zwiastun filmu Operacja Bracia – nowego thrillera szpiegowskiego, który powstał na kanwie prawdziwych zdarzeń.

Operacja Bracia to opowieść luźno nawiązująca do prawdziwej historii. Film opowiada o grupie agentów, którzy w latach 80. pod przykrywką prowadzenia Hotelu, przemycali uchodźców do Izraela. Historia przynosi na myśl nieco Operację Argo Bena Afflecka, ale biorąc pod uwagę, że również opiera się na wydarzeniach historycznych, śmiało można założyć, iż ostatecznie rzeczy pójdą w zupełnie innym kierunku.

- Reklama -
Ad image

Operacja Bracia to produkcja studia Fox Searchlight, która została przejęta przez Netflix.

Co może mówić o jakości widowiska, a przynajmniej niewierze studia w jego sukces na dużym ekranie. Jednak warto dać filmowi szansę, bo obraz wyreżyserował i napisał Gideon Raff. Izraelski twórca wcześniej pisał i reżyserował przede wszystkim popularne seriale. Spod jego ręki wyszły takie widowiska jak Tyran, Więźniowie wojny i remake tej produkcji, czyli hitowy Homeland.

Jeszcze niedawno ratował świat w Avengers: Koniec gry, a Chris Evans teraz weźmie udział w niebezpiecznej misji Mossadu (Netflix)
Jeszcze niedawno ratował świat w Avengers: Koniec gry, a Chris Evans teraz weźmie udział w niebezpiecznej misji Mossadu (Netflix)

W filmie zobaczymy Chrisa Evansa, który wcielił się w głównego bohatera, Ariego Levinsona. Obok niego na ekranie zobaczymy między innymi Michaela Kennetha Williamsa i Bena Kingsleya. Premiera filmu na Netfliksie już 31 lipca 2019 roku.

Film Operacja Bracia w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz