operacja bracia chris evans netflix film zwiastun
Operacja Bracia (źródło: Netflix; edycja; Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Operacja Bracia – Chris Evans w filmie Netflixa przemyci uchodźców

Netflix zaprezentował zwiastun filmu Operacja Bracia – nowego thrillera szpiegowskiego, który powstał na kanwie prawdziwych zdarzeń.

Operacja Bracia to opowieść luźno nawiązująca do prawdziwej historii. Film opowiada o grupie agentów, którzy w latach 80. pod przykrywką prowadzenia Hotelu, przemycali uchodźców do Izraela. Historia przynosi na myśl nieco Operację Argo Bena Afflecka, ale biorąc pod uwagę, że również opiera się na wydarzeniach historycznych, śmiało można założyć, iż ostatecznie rzeczy pójdą w zupełnie innym kierunku.

Operacja Bracia to produkcja studia Fox Searchlight, która została przejęta przez Netflix.

Co może mówić o jakości widowiska, a przynajmniej niewierze studia w jego sukces na dużym ekranie. Jednak warto dać filmowi szansę, bo obraz wyreżyserował i napisał Gideon Raff. Izraelski twórca wcześniej pisał i reżyserował przede wszystkim popularne seriale. Spod jego ręki wyszły takie widowiska jak Tyran, Więźniowie wojny i remake tej produkcji, czyli hitowy Homeland.

Jeszcze niedawno ratował świat w Avengers: Koniec gry, a Chris Evans teraz weźmie udział w niebezpiecznej misji Mossadu (Netflix)
Jeszcze niedawno ratował świat w Avengers: Koniec gry, a Chris Evans teraz weźmie udział w niebezpiecznej misji Mossadu (Netflix)

W filmie zobaczymy Chrisa Evansa, który wcielił się w głównego bohatera, Ariego Levinsona. Obok niego na ekranie zobaczymy między innymi Michaela Kennetha Williamsa i Bena Kingsleya. Premiera filmu na Netfliksie już 31 lipca 2019 roku.

Film Operacja Bracia w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

thor 4 reżyser Taika Watiti akira marvel

Thor 4 powstanie i będzie sexy, bo wyreżyseruje go Taika Watiti

netflix enter the anime film dokumentalny dokument sierpień 2019

Netflix opowie o historii anime w dokumencie Enter the Anime