The Boys sezon 4

Zwiastun Operation Finale, filmu opowiadającego o pogoni za Adolfem Eichmannem

Dariusz Filipek
1 min czytania
Oscar Isaac w filmie Operation Finale (zdjęcie: MGM)

Z ostatniej chwili

Pojawił się zwiastun filmu Operation Finale. Niezwykle ciekawie zapowiadającej się opowieści o pogoni za jednym z największych nazistów w dziejach.

Operation Finale to ekscytująca historia oparta na faktach, która przypomni o legendarnej misji agenta Mossadu Petera Malkina, który w 1960 roku infiltrował Argentynę, celem pochwycenia Adolfa Eichmanna – nazistowskiego oficera, który zajmował się logistyką podczas II wojny światowej. Odpowiadał za transport milionów Żydów, którzy zginęli w obozach koncentracyjnych.

- Reklama -
Ad image

W Petera Malkina wcielił się Oscar Isaac (Ex Machina), a w Adolfa Eichmanna Ben Kingsley (Lista Schindlera). Produkcję wyreżyserował Chris Weitz (scenarzysta filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie oraz reżyser American Pie). Za scenariusz odpowiada Matthew Orton. Światowa premiera widowiska została ustalona na 21 września 2018 roku.

Źródło: YouTube – MGM

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz