Operation Finale Peter Malkin Adolf Eichmann
Oscar Isaac w filmie Operation Finale (zdjęcie: MGM)
in

Zwiastun Operation Finale, filmu opowiadającego o pogoni za Adolfem Eichmannem

Pojawił się zwiastun filmu Operation Finale. Niezwykle ciekawie zapowiadającej się opowieści o pogoni za jednym z największych nazistów w dziejach.

Operation Finale to ekscytująca historia oparta na faktach, która przypomni o legendarnej misji agenta Mossadu Petera Malkina, który w 1960 roku infiltrował Argentynę, celem pochwycenia Adolfa Eichmanna – nazistowskiego oficera, który zajmował się logistyką podczas II wojny światowej. Odpowiadał za transport milionów Żydów, którzy zginęli w obozach koncentracyjnych.

W Petera Malkina wcielił się Oscar Isaac (Ex Machina), a w Adolfa Eichmanna Ben Kingsley (Lista Schindlera). Produkcję wyreżyserował Chris Weitz (scenarzysta filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie oraz reżyser American Pie). Za scenariusz odpowiada Matthew Orton. Światowa premiera widowiska została ustalona na 21 września 2018 roku.

Źródło: YouTube – MGM

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Suspiria Ogdłosy zwiastun

Zwiastun nowej Suspirii jest dokładnie tym, na co czekałem

zabójcze maszyny mortal engines żywe maszynny

Zabójcze maszyny dostały dramatyczny zwiastun