Opowieść podręcznej showmax popularność
2. sezon Opowieści podręcznej radzi sobie nieźle, ale ma mocnych przeciwników (Hulu)
in

10 najpopularniejszych seriali w USA – Opowieść podręcznej jednym z najchętniej oglądanych seriali

Opowieść podręcznej to bezspornie najmocniejsza produkcja oryginalna Hulu. Sprawdźcie, czy serial, który wrócił niedawno z 2. sezonem, poradził sobie w walce o widza.

Okazuje się, że adaptacja prozy Margaret Atwood nie zdołała zaskarbić sobie takiej popularności, jak zeszłotygodniowy lider zestawienia, czyli Dom z papieru, który utrzymuje 1. pozycję. Lepiej poradziły sobie również inne seriale Netflixa. Według Parrot Analytics więcej impresji miało Stranger Things (miejsce 2.), niespodziewanie Sense8 (miejsce 3.) oraz Lost in Space (miejsce 4.). Tym samym Opowieść podręcznej musiała zadowolić się pozycją 5. 2. sezon Opowieści można śledzić w Polsce na ShowMaksie. 1. jest dostępny również na HBO GO.

https://www.youtube.com/watch?v=uGIL5izHrtQ

W ogólnym zestawieniu, gdzie seriale streamingowe walczą z tymi przeznaczonymi na potrzeby klasycznej telewizji, jedna ważna zmiana. Na pierwszych dwóch miejscach utrzymały się seriale sprzed tygodnia – The Walking Dead na miejscu 1. oraz SpongeBob Kanciastoporty na 2. Na podium udało się wbić również 2. sezonowi superprodukcji HBO Westworld. Zobaczymy, jak to widowisko będzie sobie radziło w kolejnych tygodniach.

Sprawdź poprzednie zestawienia Parrot Analytics

Źródło: Parrot Analytics

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

homeland polska demokracja

Scenarzyści Homeland stwierdzili, że Polska demokracja umiera

castle rock serial castle rock online castle rock stephen king castle rock hulu castle rock miejsce castle rock zwiastun

Castle Rock – Hulu prezentuje serialowe uniwersum Stephena Kinga