The Boys sezon 4

10 najpopularniejszych seriali w USA – Opowieść podręcznej jednym z najchętniej oglądanych seriali

Dariusz Filipek
1 min czytania
2. sezon Opowieści podręcznej radzi sobie nieźle, ale ma mocnych przeciwników (Hulu)

Z ostatniej chwili

Opowieść podręcznej to bezspornie najmocniejsza produkcja oryginalna Hulu. Sprawdźcie, czy serial, który wrócił niedawno z 2. sezonem, poradził sobie w walce o widza.

Okazuje się, że adaptacja prozy Margaret Atwood nie zdołała zaskarbić sobie takiej popularności, jak zeszłotygodniowy lider zestawienia, czyli Dom z papieru, który utrzymuje 1. pozycję. Lepiej poradziły sobie również inne seriale Netflixa. Według Parrot Analytics więcej impresji miało Stranger Things (miejsce 2.), niespodziewanie Sense8 (miejsce 3.) oraz Lost in Space (miejsce 4.). Tym samym Opowieść podręcznej musiała zadowolić się pozycją 5. 2. sezon Opowieści można śledzić w Polsce na ShowMaksie. 1. jest dostępny również na HBO GO.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=uGIL5izHrtQ

W ogólnym zestawieniu, gdzie seriale streamingowe walczą z tymi przeznaczonymi na potrzeby klasycznej telewizji, jedna ważna zmiana. Na pierwszych dwóch miejscach utrzymały się seriale sprzed tygodnia – The Walking Dead na miejscu 1. oraz SpongeBob Kanciastoporty na 2. Na podium udało się wbić również 2. sezonowi superprodukcji HBO Westworld. Zobaczymy, jak to widowisko będzie sobie radziło w kolejnych tygodniach.

TOP 10 30 April

Sprawdź poprzednie zestawienia Parrot Analytics

Źródło: Parrot Analytics

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz