orange is the new black
Orange is the New Black wraca z szóstym sezonem 27 lipca (zdjęcie: Netflix; edycja Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Netflixowe więźniarki wracają ze zwiastunem 6. sezonu Orange is the New Black

Jest więzienie, jest zabawa – powiadają. A nawet jeśli tak się nie mówi, to Netflix już zaciera ręce, gdyż niedługo pokaże jeden ze swoich największych hitów, czyli kontynuację Orange is the New Black.

Komediodramat traktujący o życiu kobiet za kratami wraca. Netflix wypuścił właśnie zwiastun szóstej odsłony widowiska Orange is the New Black, które zapowiada się po staremu, czyli świetnie. Będzie zabawnie, będzie dramatycznie, będzie ostro. Zresztą sprawdźcie sami zwiastun i wyróbcie sobie na jego temat zdanie.

Orange is the New Black to obok House of Cards jeden z najważniejszych seriali Netflixa.

To właśnie dzięki tym produkcjom serwis wbił się najmocniej w masową świadomość, i to one sprawiły, że Netflix jest dziś streamingowym liderem, ciężkim do zatrzymania przez konkurencję. Ponadto jest to serial, który trzyma pewien poziom od samego początku, co dziś nie jest takie oczywiste. Netflix ostatnio wypuszcza coraz więcej słabszych widowisk. Stawiając bardziej na ich liczbę niż na jakość. Już piąty sezon serialu o więźniarkach nieco zawiódł widzów i krytyków. Chociaż pierwsze cztery odsłony mocno trzymały się na Rotten Tomatoes, zbierając powyżej 90% pozytywnych opinii, piąty miał 73% recenzji zachęcających do oglądania.

Już niedługo sprawdzimy, czy tym razem Netflix dostarczył jakość. Premiera szóstego sezonu Orange is the New Black odbędzie się 27 lipca. Najnowsza seria będzie miała tak jak poprzednie 13 odcinków.

Orange is the New Black w serwisie Netflix

netflix orange is the new black 6 sezon zwiastun plakat serial
Plakat serialu Orange is the New Black 6 (Netflix)

Źródło: YouTube – Netflix Polska

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

The Rape of Recy Taylor Starz film dokumentalny

The Rape of Recy Taylor – Starz pokaże dokument o gwałcie Recy Taylor

Who is America? serial Who is America? showtime Who is America? hbo go Kim jest Ameryka?

Pamiętacie Borata i Bruno? Przygotujcie się na serial Who is America? na HBO GO