outsider sezon 2 hbo go
Trwają prace nad drugim sezonem serialu Outsider od HBO
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK WTF?!WTF?! SEXYSEXY SMUTNESMUTNE

Outsider – ruszyły prace nad drugim sezonem serialu HBO

Prace nad kontynuacją Outsidera ruszyły. To dosyć niespodziewana, ale jednocześnie świetna wiadomość, że HBO idzie za ciosem i prawdopodobnie przedłuży historię, której życie nadał Stephen King.

Najwidoczniej Outsider chwycił i serial HBO z Jasonem Batemanem (gwiazda Ozark nie tylko w serialu zagrała, ale również usiadła na stołku reżyserskim) i Benem Mendelsohnem najpewniej jeszcze zobaczymy na ekranach. Richard Price, który jest showrunnerem widowiska, potwierdził, że już pracuje nad drugim sezonem.

Serialowa adaptacja jednej z najświeższych powieści Stephena Kinga wciąż jest przed finałowym odcinkiem.

Już teraz można produkcję określić jako co najmniej solidną. Historia o aresztowaniu małomiasteczkowego nauczyciela, oskarżonego o brutalny mord na młodym chłopcu, sprytnie miesza kryminał z horrorem. Jak to możliwe, by morderca był w dwóch miejscach jednocześnie? Tego próbuje się dowiedzieć lokalny detektyw policji, a odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo nieoczywista.

To bardzo miłe, że serial, który planowano początkowo jako produkcję limitowaną, może jeszcze wrócić. Dziesięcioodcinkowe widowisko możecie śledzić w serwisie HBO GO. Warto, jeśli jesteście fanami adaptacji prozy Stephena Kinga, ale też po prostu kryminałów z elementami grozy.

Oglądaj serial Outsider w serwisie HBO GO

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt i tragiczny zwiastun filmu, który udaje, że jest pierwszym polskim horrorem

netflix plan mobile cena tani

Netflix wprowadza tani plan mobile w dwóch wariantach. Jaka cena?