outsider sezon 2 hbo go
Trwają prace nad drugim sezonem serialu Outsider od HBO
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Outsider – ruszyły prace nad drugim sezonem serialu HBO

Prace nad kontynuacją Outsidera ruszyły. To dosyć niespodziewana, ale jednocześnie świetna wiadomość, że HBO idzie za ciosem i prawdopodobnie przedłuży historię, której życie nadał Stephen King.

Najwidoczniej Outsider chwycił i serial HBO z Jasonem Batemanem (gwiazda Ozark nie tylko w serialu zagrała, ale również usiadła na stołku reżyserskim) i Benem Mendelsohnem najpewniej jeszcze zobaczymy na ekranach. Richard Price, który jest showrunnerem widowiska, potwierdził, że już pracuje nad drugim sezonem.

Serialowa adaptacja jednej z najświeższych powieści Stephena Kinga wciąż jest przed finałowym odcinkiem.

Już teraz można produkcję określić jako co najmniej solidną. Historia o aresztowaniu małomiasteczkowego nauczyciela, oskarżonego o brutalny mord na młodym chłopcu, sprytnie miesza kryminał z horrorem. Jak to możliwe, by morderca był w dwóch miejscach jednocześnie? Tego próbuje się dowiedzieć lokalny detektyw policji, a odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo nieoczywista.

To bardzo miłe, że serial, który planowano początkowo jako produkcję limitowaną, może jeszcze wrócić. Dziesięcioodcinkowe widowisko możecie śledzić w serwisie HBO GO. Warto, jeśli jesteście fanami adaptacji prozy Stephena Kinga, ale też po prostu kryminałów z elementami grozy.

Oglądaj serial Outsider w serwisie HBO GO

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt i tragiczny zwiastun filmu, który udaje, że jest pierwszym polskim horrorem

netflix plan mobile cena tani

Netflix wprowadza tani plan mobile w dwóch wariantach. Jaka cena?