The Boys sezon 4

Byrde’owie wracają trzeci raz. Netflix pokazał zwiastun Ozark

Dariusz Filipek
1 min czytania
Ozark (Netflix)

Z ostatniej chwili

W każdym małżeństwie prędzej czy później pojawiają się problemy, ale trzeci sezon serialu Ozark zwiastuje, że te pomiędzy Wendy i Martym są więcej niż niepokojące.

Ozark to kryminalny thriller osadzony w malowniczej okolicy, gdzie tłusto jest od wszelkiej maści zbirów, przekrętów i wszystkiego tego, czego nie chcielibyście spotkać na swojej drodze. Serial opowiada o rodzinie, która przeprowadza się tam z tętniącego życiem Chicago, by wyprać mnóstwo pieniędzy, co pozwoli rodzinie przetrwać zagrożenie ze strony śmiertelnie groźnych przestępców. Marty, który świetnie zna się na księgowości, wprowadzi najbliższych do paszczy lwa, starając się wyjść z kłopotów suchą nogą. Wielkie kłopoty zamieniają się w jeszcze większe, a rodzina Byrde’ów przeżyje piekło po raz trzeci.

- Reklama -
Ad image

Pierwszy sezon Ozark okazał się wielkim hitem. Duża w tym rola wcielającego się w Marty’ego Jasona Batemana, który zagrał koncertowo. Drugi był lekkim spadkiem formy i więcej miejsca poświęcono Laurze Linney, która portretuje jego żonę, Wendy. Ciężko powiedzieć, jaki będzie trzeci sezon jakościowo, ale jedno jest pewne, małżeństwo przeżyje krańcowo trudne chwile.

Ozark wraca na Netflix 27 marca. Trzeci sezon będzie kręcił się wokół kasyna, które widzieliśmy już pod koniec poprzedniej odsłony.

Oglądaj serial Ozark w serwisie Netflix >>

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz