ozark sezon 3 netflix zwiastun serial
Ozark (Netflix)
in

Byrde’owie wracają trzeci raz. Netflix pokazał zwiastun Ozark

W każdym małżeństwie prędzej czy później pojawiają się problemy, ale trzeci sezon serialu Ozark zwiastuje, że te pomiędzy Wendy i Martym są więcej niż niepokojące.

Ozark to kryminalny thriller osadzony w malowniczej okolicy, gdzie tłusto jest od wszelkiej maści zbirów, przekrętów i wszystkiego tego, czego nie chcielibyście spotkać na swojej drodze. Serial opowiada o rodzinie, która przeprowadza się tam z tętniącego życiem Chicago, by wyprać mnóstwo pieniędzy, co pozwoli rodzinie przetrwać zagrożenie ze strony śmiertelnie groźnych przestępców. Marty, który świetnie zna się na księgowości, wprowadzi najbliższych do paszczy lwa, starając się wyjść z kłopotów suchą nogą. Wielkie kłopoty zamieniają się w jeszcze większe, a rodzina Byrde’ów przeżyje piekło po raz trzeci.

Pierwszy sezon Ozark okazał się wielkim hitem. Duża w tym rola wcielającego się w Marty’ego Jasona Batemana, który zagrał koncertowo. Drugi był lekkim spadkiem formy i więcej miejsca poświęcono Laurze Linney, która portretuje jego żonę, Wendy. Ciężko powiedzieć, jaki będzie trzeci sezon jakościowo, ale jedno jest pewne, małżeństwo przeżyje krańcowo trudne chwile.

Ozark wraca na Netflix 27 marca. Trzeci sezon będzie kręcił się wokół kasyna, które widzieliśmy już pod koniec poprzedniej odsłony.

Oglądaj serial Ozark w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Batman Batmobile

Batman ma nową brykę i ty też chcesz taki Batmobile

Dom z papieru sezon 4 zwiastun

Dom z papieru – jest zwiastun czwartego sezonu i dzieje się, oj dzieje!