The Boys sezon 4

Kiedy “Ozark” wraca z drugą połową czwartego sezonu? Znamy datę premiery

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Zwiastun drugiej połowy czwartego sezonu serialu “Ozark”

Finał “Ozark” coraz bliżej. Początek czwartego sezonu zostawił widzów z pytaniami, na które odpowie druga połowa. Wiemy, kiedy to będzie.

“Ozark” wróci na Netflix z finałowymi odcinkami czwartego sezonu 29 kwietnia 2022 roku. Będzie to ostatnie spotkanie z rodziną Byrde’ów, która przyjechała z Illinois do Missouri wyprać znaczną sumę dla mafii. Finałowy sezon tego thrillera kryminalnego zakończy się na 14 odcinku, więc przed nami jeszcze 7.

- Reklama -
Ad image

Serial spotkał się z dosyć przyzwoitym przyjęciem przez widzów. Na IMDB widowisko ma ocenę 8,5/10. Z kolei na Filmwebie serial do tej pory oceniono na 7,6/10. Krytycy byli powściągliwsi. Pierwszy sezon na Rotten Tomatoes ma ocenę 6,8/10; drugi 6,6/10; trzeci 8,2/10; a czwarty na razie 8,1/10. Średnia nota z czterech sezonów to 7,4/10.

Widowisko robią nie tylko ładne widoki i bohaterzy ciągle wpadający z deszczu pod rynnę. To także świetne aktorstwo. Szczególnie wybija się tu Jason Bateman jako Marty, Laura Linney jako jego serialowa żona, Wendy oraz Julia Garner jako Ruth.

Co po “Ozark”? Twórcy widowiska mają już zajęcia. Bill Dubuque ostatnio pracował nad scenariuszami do filmowej wersji “The Six Million Dollar Man”. Z kolei Mark Williams produkuje kontynuację “Księgowego”, a także filmy “Exile” oraz “His Name Is Jeremiah”.

Serial “Ozark” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz