Ozark sezon 4 część 2
in

SUPER!SUPER!

Kiedy “Ozark” wraca z drugą połową czwartego sezonu? Znamy datę premiery

Zwiastun drugiej połowy czwartego sezonu serialu “Ozark”

Finał “Ozark” coraz bliżej. Początek czwartego sezonu zostawił widzów z pytaniami, na które odpowie druga połowa. Wiemy, kiedy to będzie.

“Ozark” wróci na Netflix z finałowymi odcinkami czwartego sezonu 29 kwietnia 2022 roku. Będzie to ostatnie spotkanie z rodziną Byrde’ów, która przyjechała z Illinois do Missouri wyprać znaczną sumę dla mafii. Finałowy sezon tego thrillera kryminalnego zakończy się na 14 odcinku, więc przed nami jeszcze 7.

Serial spotkał się z dosyć przyzwoitym przyjęciem przez widzów. Na IMDB widowisko ma ocenę 8,5/10. Z kolei na Filmwebie serial do tej pory oceniono na 7,6/10. Krytycy byli powściągliwsi. Pierwszy sezon na Rotten Tomatoes ma ocenę 6,8/10; drugi 6,6/10; trzeci 8,2/10; a czwarty na razie 8,1/10. Średnia nota z czterech sezonów to 7,4/10.

Widowisko robią nie tylko ładne widoki i bohaterzy ciągle wpadający z deszczu pod rynnę. To także świetne aktorstwo. Szczególnie wybija się tu Jason Bateman jako Marty, Laura Linney jako jego serialowa żona, Wendy oraz Julia Garner jako Ruth.

Co po “Ozark”? Twórcy widowiska mają już zajęcia. Bill Dubuque ostatnio pracował nad scenariuszami do filmowej wersji “The Six Million Dollar Man”. Z kolei Mark Williams produkuje kontynuację “Księgowego”, a także filmy “Exile” oraz “His Name Is Jeremiah”.

Serial “Ozark” obejrzycie online w serwisie Netflix ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix fast laughs

Netflix udostępnił Fast Laughs. Specyficzny klon TikToka pojawił się w krajach anglojęzycznych

phoenix rising

Miał ją zgwałcić Marilyn Manson. “Phoenix Rising” opowie o gwieździe “Westworld” walczącej o zmianę prawa