Shogun oglądaj online serial disney

Czy będzie czwarty sezon Ozark? Jakie wątki może poruszyć?

Dariusz Filipek
2 min czytania
Powstanie czwarty sezon Ozark?

Z ostatniej chwili

Ozark w dobrym stylu wrócił na Netflix i trzeci sezon serialu na nowo rozpalił emocje wśród widzów po słabszej drugiej odsłonie. Jednak fani zastanawiają się nad tym, czy serial wróci z czwartym sezonem.

Twórca Ozark (Chris Mundy) jest bardzo otwarty na czwarty sezon. Gdyby powstał, więcej miejsca dostałaby Ruth, w którą wciela się Julia Garner. Dostalibyśmy odpowiedź na pytanie, czy potrafiłaby stworzyć coś własnego. W końcu – i tutaj zaczynają się spoilery – jej współpraca z Martym raczej już nie będzie kontynuowana.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Ponadto mielibyśmy się dowiedzieć, czy małżeństwo Byrde’ów będzie w stanie przekształcić największy błąd w życiu, czyli związanie się z kartelem narkotykowym, w coś, co da im przewagę, czy może karma ich dogoni.

Netflix Ozark serial recenzja
Ozark (Netflix)

Początkowo Ozark planowano na pięć sezonów

Jakkolwiek Mundy twierdzi, iż równie dobrze mogłoby to być cztery czy siedem sezonów, ale początkowo pięć wydawało mu się najwłaściwszą liczbą.

Jason Bateman, który wciela się w Marty’ego Byrde’a, a jednocześnie jest producentem i jednym z reżyserów serialu, stwierdził, iż kolejny sezon może być początkiem końca Ozark. Uważa, że jeśli bohaterzy będą dalej postępować w nierozsądny sposób, to zostaną zamordowani albo wsadzeni do więzienia. Według Batemana nie można tego przeciągać i to nigdy nie był serial na dwanaście sezonów.

netflix Ozark netflix serial ozark ozark
Ozark (Netflix)

Aktor zdradził również, iż Netflix po emisji zbiera dane dotyczące premiery nowego sezonu i zazwyczaj trwa to od dwóch do czterech tygodni. Jeśli dane są dobre i uzasadniają powstanie kolejnej odsłony, wtedy serial dostaje kolejny raz zielone światło. Obecnie Ozark jest w tym przejściowym okresie.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Netflix wciąż nie potwierdził, iż czwarty sezon powstanie. Jednak dobre przyjęcie trzeciego przez widzów i krytyków wskazuje, że kontynuacja jest kwestią czasu (w naszej recenzji również trzeci sezon chwalimy). Jeśli dane będą dobre, to za miesiąc, może dwa, powinniśmy się dowiedzieć, że serial zostanie przedłużony.

Ozark recenzja
Ozark (Netflix)

Kiedy powinniśmy się spodziewać premiery czwartego sezonu Ozark?

Pierwszy sezon Ozark miał premierę w czerwcu 2017 roku, drugi w sierpniu 2018 roku, a trzeci w marcu 2020 roku. Tym samym można zakładać, iż czwarty sezon powinien pojawić się na ekranach w okolicy końcówki 2021 roku, ale biorąc pod uwagę pandemię koronawirusa, bezpieczniejszym terminem jest pierwszy, a może nawet drugi kwartał 2022 roku.

Ozark w serwisie Netflix >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x