in

Apple TV+ chce być kinem. Serwis nabył prawa do filmu “Palmer”

palmer apple tv+ film justin timberlake
Apple TV+ wzbogaci się o film "Palmer" z Justinem Timberlake'em

Niedawno serwis Apple TV+ wzbogacił się o całkiem przyzwoicie ocenianą “Misję Greyhounda” z Tomem Hanksem, a teraz subskrybenci ostrzą sobie zęby na “Palmera” z Justinem Timberlakem.

“Palmer” opowie o niegdyś zdolnym futboliście, Eddiem Palmerze (w tej roli Timberlake), który po pobycie w więzieniu wraca do rodzinnego miasteczka, aby się ustatkować. Jednak staje w obliczu powracających konfliktów z przeszłości i przed zaskakującym wyzwaniem – zaopiekuje się wyjątkowym chłopcem, który został odtrącony przez matkę.

W filmie napisanym przez Cheryl Guerriero i wyreżyserowanym przez Fishera Stevensa zobaczymy Juno Temple, June Squibb, Alishę Wainright oraz Rydera Allena.

Nie tylko “Palmer” – Apple TV+ będzie kopalnią filmów

Wygląda na to, że Apple TV+ nie tylko chce oferować wysokiej jakości seriale, ale również w jakimś stopniu zastąpić nam kino. Serwis doczekał się już kilku interesujących produkcji, ale wciąż nie może nadążyć za konkurencją. Netflix ma przeogromną bibliotekę, HBO jest darzone wielkim zaufaniem pośród widzów, Amazon Prime Video żwawo rozwija się i wzbogaca o świetne widowiska, a Disney+ okazał się niesamowitym sukcesem już na starcie. Serwis Apple niestety pomimo kilku naprawdę wartych uwagi produkcji, jak “Servant” czy “W obronie syna”, ciągle nie może zdobyć zaufania widowni.

To powinno się zmienić, gdyż obecnie czekamy nie tylko na “Palmera”, ale również na “Snow Blind” z Jakem Gyllenhaalem. W serwisie zobaczymy także “Killers of the Flower Moon” od Martina Scorsese, w którym zagrają Leonardo DiCaprio oraz Robertem De Niro. Z kolei w “Emancipation” od Antoinego Fugua wystąpi Will Smith. W serwisie obejrzymy także “Sharpera” z Julainne Moore. Na Apple TV+ zobaczymy również “The Sky is Everywhere”, czyli film na podstawie bestsellera Jandy Nelson. W “On the Rocks” Sofii Coppoli wysątpią Bill Murray oraz Rashida Jones.

Wygląda na to, że Apple TV+ za jakiś czas zamieni się w świątynię kina na małym ekranie. Oby firma popracowała nie tylko nad wzbogacaniem filmoteki, ale również zajęła się jakością techniczną usługi, która wciąż kuleje.

Źródło: Deadline

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak wyglądają trendy w rozrywce po izolacji? Oto przykład z Wielkiej Brytanii

Jak wyglądają trendy w rozrywce po izolacji? Oto przykład z Wielkiej Brytanii

Laleczka Chucky serial Don Mancini

Laleczka Chucky wraca jako serial. Mamy pierwszą zapowiedź horroru