pamela anderson netflix
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie

Pamela Anderson wybrała Netflix, żeby opowiedzieć swoją historię

Pamela Anderson miała niedawno kolejne kilka godzin sławy, kiedy Lily James wcielała się w nią w serialu “Pam & Tommy”. To nie koniec, bo aktorka postanowiła opowiedzieć swoją historię w dokumencie Netflixa.

Pamela Anderson wybrała Netflix na miejsce, w którym przedstawi nam swoje życie. Serwis ogłosił, że powinniśmy się przygotować na dokument, który przybliży nam wzloty i upadki aktorki.

Warto zaznaczyć, iż film nie powstaje na fali popularności serialu “Pam & Tommy”. Ryan White (“The Keepers”) kręci od lat historię o gwieździe, która zyskała sławę dzięki roli w serialu “Słoneczny patrol”.

Na dobrą sprawę jej kariera, chociaż liczona w dziesiątkach filmów i seriali, bardzo szybko zaczęła się sprowadzać nie do drugo i trzeciorzędnych produkcji ją goszczących, a do kolejnych wydarzeń z jej życia prywatnego. Nie tyle mówiło się o jej talencie aktorskim, faktycznie niebędącym jej największym atutem, ile o takich rzeczach jak jej sekstaśma, kolejne związki czy powiększony biust, który kilka razy czytelnicy podziwiali na rozkładówkach Playboya.

Netflix ogłosił w mediach społecznościowych, że film opowie o życiu Anderson z jej perspektywy. Wcześniej aktorka odmówiła prac konsultacyjnych przy serialu Hulu, który opowiada o jej związku i ekspresowym małżeństwie z Tommym Lee. Co więcej, aktorka miała stwierdzić, że nie ma zamiaru kiedykolwiek obejrzeć widowiska.

Dokument o nieco przyblakłej gwieździe, która od czasu do czasu pojawia się gdzieś na drugim planie, będzie bogaty nie tylko w jej obecność, ale też w sporo gadających głów. Dostaniemy także wiele materiałów archiwalnych oraz punkt zapalny widowiska, czyli osobiste dzienniki aktorki.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Jak oglądać TVN24 przez internet?

Jak oglądać TVN24 przez internet? Oto kilka sposobów

Reddit Rosja

Reddit blokuje reżimowe media z Rosji i dezinformację