paramount plus
Paramount+ zamiast CBS All Access
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Paramount+ zastąpi CBS All Access i pojawi się na całym świecie

Świat jest gotowy na kolejnego konkurenta Netflixa? Ciężko powiedzieć, ale ViacomCBS już szykuje serwis Paramount+, który zastąpi CBS All Access i rozpocznie podbój rynków międzynarodowych.

O planach ViacomCBS na nowy serwis strumieniujący informowaliśmy Was pierwszy raz ponad pół roku temu. Wtedy nie znaliśmy wielu szczegółów. Firma uchyliła rąbka tajemnicy kilka tygodni temu. Dziś znamy nazwę, treści i filozofię serwisu, który ma zawojować świat.

Paramount+ zamiast CBS All Access

ViacomCBS ogłosił, iż nowy serwis będzie nazywał się Paramount+. Jest on nazywany “super usługą”, która zastąpi CBS All Access. Serwis będzie zawierał treści ze stacji CBS, MTV, Bet, Comedy Central, Nickelodeon i kilku innych. Znajdziecie tam również widowiska wytwórni filmowej Paramount Pictures. Najprawdopodobniej za programy, filmy i seriale od stacji Showtime będzie trzeba dodatkowo zapłacić.

ViacomCBS wybrało markę Paramount, gdyż badania pokazały, iż ta nazwa budzi większe skojarzenia na światowej arenie, aniżeli CBS, które jest głównie rozpoznawane w Stanach Zjednoczonych.

Premiera w 2021 roku

Serwis Paramount+ ma zostać uruchomiony najpierw w Stanach Zjednoczonych na początku 2021 roku. Później zacznie się pojawiać w kolejnych krajach. Zawita do Australii, gdzie ViacomCBS prowadzi join venture z Network 10, czyli serwis 10 All Access. Następnie usługa pojawi się w Ameryce Łacińskiej i w krajach skandynawskich.

Od “The Stand” do “Big Brothera”

Jedną z czołowych produkcji Paramount+ będzie “The Offer”. Serial ma opowiedzieć o powstaniu i produkcji “Ojca chrzestnego”. Ekipa filmowa miała otrzymywać groźby ze strony prawdziwej mafii. Pojawi się także dramat szpiegowski “Lioness” oraz zostanie wznowiony sitcom “The Game”. Innymi produkcjami będą “The Real Criminal Minds” oraz nowa wersja “Behind the Music”. Będziemy mogli również oglądać wydarzenia na żywo – rozdanie Grammy czy Country Music Awards. Nie zabraknie widowisk sportowych, w tym Super Bowl i March Madness oraz transmisji na żywo programów reality show takich jak “Big Brother”.

Ponadto widzowie będą mieli dostęp do dotychczasowej i nadchodzącej biblioteki CBS All Access. Niedługo zobaczymy trzeci sezon “Star Trek: Discovery”; do serwisu zmierza “The Comey Rule” – miniserial pojawi się pod koniec września; ponadto usługa wzbogaci się w grudniu o jedną z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych premier serialowych, czyli “The Stand”.

Czekacie na premierę serwisu Paramount+ czy puchną Wam już oczy od kolejnych usług, za które już teraz słono płacimy? Dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: TBIVision

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Oh In-hye Alien Huang Ashina Sei

Samobójstwa 36-latków. Nie żyje trójka azjatyckich aktorów

Ratownik El Practicante Netflix recenzja filmu hiszpański film 2020
7/10

“Ratownik” (“El Practicante”) – recenzja filmu